Пластир

( кількість товарів: 1 )

Пластир

Пластир медичний — спеціальний виріб категорії перев’язуючих матеріалів у вигляді стрічки, вкритої клейкою масою, здатною прилипати до шкіри. Ці матеріали призначені для захисту ран та порізів, а також для фіксації бинта, можуть містити лікувальні речовини для пришвидшення загоєння. Їх асортимент розширюється, виробництво вдосконалюється. В якості основи може бути міцна тканина, прозора плівка, мікропористий матеріал, що легко розривається, тощо.

Пластир eZebra

 

Асортимент та особливості вибору

 

У продажу лейкопластир представлений в декількох різновидах:

  • Фіксуючий — частіше за все пропонується у бобінах з різною шириною стрічки. Призначений для фіксації бинтів та пов’язок, не містить лікувальних речовин.
  • Бактерицидний — має ділянку з компонентами, що захищають рану від інфекції.
  • Зігріваючий — містить речовини, що стимулюють кровообіг. Використовуються для прогріву суглобів, а також у лікуванні застудних захворювань.
  • Охолоджуючі — застосовуються при травмах, забоях та підвищеній температурі тіла.
  • Гідроколоїдні — виготовлені з сучасного нетканого матеріалу, сприяють загоєнню ран.
  • Косметичні — допомагають боротися з різними проблемами шкіри, такими як прищі, чорні цятки, зморшки.
  • Протизапальні — використовуються у лікуванні артритів, міозитів та інших хвороб опорно-рухового апарату, сприяючи усуненню болісних відчуттів.
  • Спеціальні — в залежності від лікувальної речовини у складі бувають: протимозольні, від паління, від захитування та інших призначень. 

 

Вартість пластира залежить від його призначення, розміру, типу основи та лікувальної речовини у складі. Також лейкопластирі можуть відрізнятися за дизайном. Наприклад, для дорослих пропонуються лейкопластирі тілесного кольору, що роблять дефект менш помітним, а для дітей — з мультяшними малюнками. Тканинні та паперові пластирі не можна мочити, тому на ділянках тіла, що часто контактують з водою краще використовувати спеціальні водостійкі полімерні вироби. Щоб шкіра під пов'язкою не пріла, обирайте пластир з перфорацією. У продажу часто зустрічаються набори продукції, до складу яких входять варіанти матеріалів різного розміру.

 

Вигідні покупки разом з європейським магазином косметики Ezebra

 

Ми пропонуємо купити лейкопластир за кращою ціною. В асортименті представлені оригінали якісних виробів різного призначення від провідних європейських виробників, що завоювали численні позитивні відгуки. Замовити будь-яку продукцію з каталогу ви можете з доставкою по Києву та Україні, обравши необхідні товари через вбудовану систему пошуку з численними фільтрами. 

pixel