Хайлайтер Maybelline

( кількість товарів: 8 )

Хайлайтер Maybelline New York

Сяюча шкіра є модним трендом макіяжу останні декілька років. Досягти такого ефекту дозволяє особлива техніка стробінг, що передбачає корекцію рис обличчя за допомогою спеціальних косметичних засобів — хайлайтерів. Найбільш популярними продуктами цієї серії є засоби американського бренду Мейбелін, представлені у різноманітних відтінках та текстурах. Продукт допомагає надати шкірі сяйва, виділити певні ділянки, зробити мейкап яскравим та виразним.  

Хайлайтер Maybelline

Приваблива ціна на хайлайтер Maybelline робить його доступним для широкого кола покупців. 

 

Особливості асортименту та вибору

  

Як вибрати хайлайтер Мейбелін? Достатньо визначитись із бажаним ефектом та текстурою і підібрати відповідний до тону шкіри відтінок. В асортименті представлені три варіанти продукту:
 

• Сухий. Забезпечує шкірі металічне сяйво, має зручну форму пудри, наносити яку можна пензликом, спонжем та навіть пальцями. Дозволяє досягти як легкого сяйва, так і достатньо яскравого ефекту для вечірнього мейкапу.
• Рідкий. Надає шкірі легке здорове сяйво, наноситься кінчиками пальців чи пензликом. Відмінно розтушовується, не забивається у пору та не підкреслює недоліки, ідеально підходить для повсякденного макіяжу. Для отримання більш виразного блиску може наноситься поверх тональної основи чи нашаровуватися.
• У стіку. Завдяки зручному формату олівця може використовуватися для корекції макіяжу протягом дня, а також дозволяє швидко перетворити легкий денний мейк у вечірній сяючий варіант. Може нашаровуватися, підходить для всіх типів шкіри, при цьому не потребує додаткових засобів для нанесення — достатньо пройтися стіком по шкірі та розтушувати межі пальцями.

 

Переваги замовлень в онлайн-магазині косметики Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує якісну декоративну косметику, купити яку в Україні можна за доступною ціною. В асортименті представлені кращі засоби світових брендів, що завоювали численні позитивні відгуки по всьому світу. Для зручності пошуку сайт оснащений вбудованими фільтрами та детальними описами. Здійснюється оперативна доставка в будь-який куточок країни.

pixel