Пудра для обличчя Artdeco

( кількість товарів: 2 )

Пудра для обличчя Artdeco

Запорукою бездоганного макіяжу є ідеальна шкіра без жирного блиску та недоліків. Досягти такого ефекту можливо, використовуючи якісні професійні компактні та розсипчасті пудри від німецького бренду Артдеко. Усі вони відрізняються безпечним складом, у формулі якого присутній мульти-мінеральний комплекс, що забезпечує продукту легку шовкову текстуру, відмінне покриття на неймовірну стійкість.  Бренд пропонує дівчатам та професійним візажистам широке різноманіття продуктів.

Пудра Artdeco |

 

Асортимент та особливості використання засобів

  

Бренд пропонує дівчатам та професійним візажистам широке різноманіття продуктів, що відрізняються за складом, текстурою та способом використання. Пудра Artdeco може бути:
 

• Компактною — призначена для корекції макіяжу протягом дня та допомагає швидко надати шкірі рівномірного тону з оксамитовим фінішем. Зручний футляр зі спонжем та люстерком дозволяє використовувати косметику за будь-яких умов, а коли улюблений засіб закінчиться — достатньо просто докупити змінний блок.
• Розсипчаста — використовується для природного денного макіяжу та фіксації мейку, лягає на обличчя тонкою непомітною вуаллю, наноситься великим м'яким пензлем, абсолютно непомітна на обличчі, але при цьому значно продовжує стійкість макіяжу та робить шкірний покрив матовим, усуваючи жирний блиск.
• Запечена — виготовляється під дією високих температур, що забезпечують продукту мармурову текстуру, економічне витрачання та розкішне сяйво, ідеально підходить для розставлення акцентів у макіяжі.
• Мінеральна — легка формула засобу не містить агресивних компонентів, що забивають пори, тому може застосовуватися дівчатами з надчутливою та проблемною шкірою.
• Бронзуюча — темна пудра з ефектом засмаги ідеальна для літнього мейкапу або скульптурування.
• Пудра-основа — завдяки щільній текстурі може використовуватися самостійно у якості основного тонального засобу.
• Фіксуюча — прозора безбарвна пудра, що дозволяє значно збільшити стійкість макіяжу.

 

Вигідні та безпечні покупки в магазині косметики Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити пудру для обличчя Artdeco в Україні за демократичною ціною. В асортименті представлені популярні продукти бренду, що завоювали безліч позитивних відгуків по всьому світу. Вбудовані фільтри сайту та детальні описи допоможуть швидко знайти відповідний за текстурою, відтінком, призначенням та вартістю варіант.

pixel