Туш для вій Artdeco

( кількість товарів: 10 )

Туш для вій Artdeco

Туш німецького бренду люблять та цінують не лише звичайні дівчата, але й професійні візажисти. Вона володіє вираженим декоративним ефектом, цілком безпечна для здоров'я, адже в процесі виробництва проходить багатоетапний контроль відповідно до суворих міжнародних стандартів. Ціни на туші Artdeco демократичні, однак це далеко не єдина перевага продукту:
 

• Безпечний склад. У формулах брасматика відсутні нафтопродукти та шкідливі синтетичні компоненти, а більша частина інгредієнтів — гіпоалергенні мінерали.

Туш для вій Artdeco |

• Широкий асортимент. Щорічно каталог бренду доповнюється актуальними новинками із вираженим ефектом та відмінною стійкістю, котрі сподобаються лише самим вимогливим дівчатам.
• Зручність використання. Ергономічна щіточка із достатньо жорсткою щетиною прочісує вії, перешкоджаючи їх склеюванню та надаючи волоскам об'єму, та сприяючи рівномірному розподіленню пігментованої текстури.
• Відмінна стійкість. Тепер можна не переживати, що за пару годин туш почне сипатися та сформує некрасиві темні кола під очима, чи відіб'ється на верхніх повіках, адже вона відмінно тримається на волосках, а для використання в екстремальних умовах існує спеціальний водостійкий засіб.
• Повноцінний догляд. Окрім пігментів та фіксуючих компонентів у складі присутні численні поживні речовини, воски, рослинні екстракти, натуральні олії, через що продукт ідеально підходить навіть власницям надчутливих очей. 

 

Переваги покупок в онлайн-супермаркеті косметики Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити туш для вій Artdeco в Україні за доступною ціною. В асортименті представлені кращі продукти бренду та актуальні новинки, замовити котрі можна із доставкою та можливістю оплати при отриманні. Уся продукція постачається із Європи, відрізняється відмінною якістю та має актуальний термін придатності, що підтверджують численні відгуки наших клієнтів.

 

pixel