Догляд за обличчям

( кількість товарів: 4339 )

Догляд за обличчям

Хороший догляд за обличчям, незважаючи на те, чи це шкіра чоловіка, чи жінки, не відбудеться без добре підібраного, присвяченого конкретній проблемі косметичного засобу. Тому, перед придбанням продукту не потрібно забувати про свій тип шкіри. Існують спеціальні засоби призначені лише для сухої та чутливої шкіри, так само, у випадку із жирною та комбінованою шкірою. Наступним важливим аспектом є вік шкіри. 30-літні жінки потребують іншого догляду, ніж 60-літні. Хочете, щоб Ваша шкіра випромінювала красу?

Косметичні засоби для догляду за обличчям |

Прислухайтесь до її потреб! 

  

Типи косметичних засобів для догляду за шкірою

  

До найпопулярніших препаратів цього типу, безсумнівно, належать креми проти зморшок, які, в свою чергу, поділяються на денні та нічні. Ціллю продуктів першої групи є відновлення шкіри, регенерація, ліфтінг, омолодження, а навіть зміцнення. До їх складу входять: фруктові кислоти та вітаміни, що стимулюють відновлення клітин шкіри, також покращують її еластичність.
 

Креми проти зморшок, що наносяться на ніч, мають більшу концентрацію живильних складників, вони густіші, не містять у своєму складі сонцезахисних фільтрів. Використовуються тоді, коли шкіра відновлюється і найкраще поглинає живильні складники. У результаті, молекули ефективно потрапляють до глибших шарів шкіри. Вночі процес відновлення відбувається значно швидше, так як тоді звільняються гормони, що сприяють регенерації. Вранці ж варто повернутися до захисних косметичних засобів.
 

Крім цього, варто пам’ятати про цілу серію косметики під очі. До неї входять: сироватки, гелі та роликові засоби. Делікатна шкіра під очима вимагає неповторного підходу та догляду.

  

Цінний склад косметичних засобів

  

Активні складники, що містяться у такому типі косметичних засобів, виконують відповідну роль. Наприклад, сік з листя алое підтягує та відновлює, згладжує шкіру та робить її еластичною. Гіалуронова кислота відповідає за зв’язування води в організмі. А крім цього, наповнює зморшки, захищає від вільних радикалів та від УФ-випромінювання. Варто подбати про додавання гіалуронової кислоти, адже з часом її кількість зменшується.
 

Корисну дію має арганова олія та вітамін Е, що міститься у ній. Він має сильну омолоджувальну дію та сповільнює процеси старіння шкіри. Ця олія відповідає також за зволоження та покращення еластичності епідермісу. Хорошою підтримкою вважається також екстракт зеленого чаю, який захищає та стимулює до регенерації. Важливе значення має екстракт маракуї, що містить в собі мінеральні складники та вітаміни (з групи C, B і А), так як вони відповідають за стимуляцію колагену та пробуджують метаболізм клітин.
 

Правильне використання цих косметичних засобів не лише замінить процес старіння шкіри, але й зробить шкіру гладенькою, підтягнутою, покращить її щільність та міцність. Зменшаться «левові зморшки», зморшки на чолі та „гусячі лапки".
 

Не варто забувати про такий засіб, як сироватка для обличчя. Вона має більш активну дію, у порівнянні з традиційним кремом, тому часто наноситься також під цей засіб. Чудового результату можна досягти, додавши кілька крапель сироватки до крему. Сироватку не рекомендується використовувати протягом цілого року, найкраще робити місячний або кільканадцятиденний курс догляду. Цей косметичний препарат підходить для жінок, старших 35-річного віку, у яких перші зморшки стають вже помітними. Крім цього, засіб чудово допомагає у боротьбі з розширеними порами. Засіб зміцнює капіляри, надає обличчю рівномірного кольору.

pixel