Гігієна ротової порожнини

( кількість товарів: 457 )

Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини – це основа, тому може здаватися, що ми знаємо про неї все. Тимчасом, дослідження показують, що хвороби пародонту зустрічаються все частіше й частіше. Чи дворазового чищення зубів на день буде достатньо для красивого та здорового усміху? Що зробити, аби уникнути хвороб ротової порожнини?Вибір відповідної щітки для зубів – це половина успіху. Це аксесуар для гігієни зубів, що використовується найчастіше.Вибір відповідної щітки для зубів – це половина успіху. Це аксесуар для

Гігієна ротової порожнини |

гігієни зубів, що використовується найчастіше. Тому варто подбати про те, аби ця щітка відповідала усім потребам та не викликала дискомфорту під час використання.  

 

Щітка для зубів

  

Для чищення зубів рекомендується щітка з м’яким або середнім ворсом. Щітки з твердим ворсом часто пошкоджують ясна, викликаючи біль та кровотечу, що в результаті стає причиною хвороб пародонту. Такі аксесуари пристосовані для чищення протез, тому не рекомендується аби вони мали контакту з делікатними яснами.
 

Головка щітки повинна відповідати зубному розташуванню, аби можна було дістатися всюди, навіть у найбільш важкодоступні куточки. Добре підібрана щітка не пошкоджує ясен, а її щоденне використання не приносить жодного дискомфорту. Щітку потрібно замінювати раз на 2-3 місяці. Протягом цього часу ворс деформується і втратить свої властивості.

 

Зубна паста

  

Найчастішою помилкою при виборі пасти для зубів є незнання фактичних потреб ротової порожнини. Усі мріють про здорову та білу усмішку, однак відбілювальна паста пасуватиме не всім. Потрібно знати, що вона стирає емаль більше, ніж інші пасти, і не підходить для щоденного використання. Таку пасту не можна застосовувати для дуже чутливих зубів. Для осіб, які мають проблеми з гіперчутливістю, рекомендуються пасти sensitive, які зменшують інтенсивність болю у контакті з зимними, теплими, кислими, солодкими напоями та їжею. На ринку доступні також пасти для чутливих ясен, спеціальні пасти, наприклад, для протез чи для осіб, якій щойно пройшли стоматологічні процедури. Найбезпечнішим вважаються пасти, призначені для щоденного використання. Однак, на поличці варто також мати пасту з конкретною функцією, наприклад, для полегшення зубного болю чи для видалення надмірного осаду (відбілювальні чи глибоко очищувальні пасти).

 

Чи достатньо лише зубної пасти та щітки для зубів?

  

Паста та щітка для зубів – це основа, але цих продуктів недостатньо для того, щоб забезпечити правильний догляд ротової порожнини. Серед необхідних аксесуарів повинна знаходитися також зубна нитка, яка дозволяє усунути все забруднення з міжзубних проміжків. Також варто мати ополіскувач для порожнини рота, який освіжає та має атибактеріальну дію. Часто причиною хвороб ротової порожнини є неправильна гігієна язика. Засіб для полоскання роту допомагає, але у випадку великого нальоту його буде недостатньо. Саме наліт викликає хвороби зубів та ясен, а також часто є причиною несвіжого дихання. У таких випадках варто скористатися ложкою для язика, яка видалить увесь осад. Через тиждень регулярного використання ложки вже помітні ефекти.

pixel