Косметички

( кількість товарів: 31 )

Косметички

Різноманітні косметичні засоби – це аксесуари, які знаходяться в домі у кожної жінки. Зазвичай вони зберігаються у ванній кімнаті, однак частина з них, особливо ті найважливіші, лежать в косметичці. Стилістки, яким потрібно більше місця на розміщення всіх своїх приборів, охоче купують косметичні кейси. Однак, це не означає, що продукти такого типу підходять лише для професіоналів – підручний кейс, що може вмістити усі косметичні засоби, може також знаходитися у сумочці кожної жінки , особливо тієї, яка

Косметички eZebra

дбає про свій вигляд. Правильна організація аксесуарів для догляду безсумнівно полегшить нанесення щоденного макіяжу, навіть в «швидкому» режимі. 

  

Косметичний кейс – який обрати?

  

Вибір косметичного кейса – це не просте завдання. Шукаючи той єдиний, можна натрапити на величезну кількість моделей, які характеризуються чудовою формою та конструкцією. Насамперед, потрібно вирішити, чи Вам потрібний тонкий, але більш стійкий до пошкоджень, чи кейс, виготовлений лише з матеріалу. Багато залежить від того, чи Ви шукаєте продукт для аматорського використання, чи хочете застосовувати його під час роботи (наприклад, для того, щоб доїхати до клієнтки). У першому випадку можна обрати такий кейс, який Вам сподобається. У другому – потрібно звернути увагу на зручність (носіння дуже важкого кейса може викликати дискомфорт – його невеликий розмір може також мати значення).

 

  

А може косметичка? Кейс чи практична сумка?

  

Жінки самі вирішують, де зберігати свої косметичні засоби. Деяким досить лише невеликої косметички, натомість кейс зазвичай підходить тим жінкам, які мають дуже багато аксесуарів для догляду. Варто зауважити, що можна також знайти, як маленькі косметички (їх найлегше змістити у сумці), так і більші сумки, які займають менше місця, ніж великий кейс. Крім цього, можна також звернути увагу на кейси, виготовлені з матеріалу, вони вважаються легшою версією традиційних кейсів – для досвідчених візажисток, які часто відвідують своїх клієнток, це найкращий варіант.м

  

Як обладнати косметичний кейс

  

Якщо ж Ви маєте кейс для косметичних засобів, слід подбати про дотримання порядку у ньому, зберігаючи при тому всі найнеобхідніші продукти. Безсумнівно, там знайдеться місце для базової палетки тіней, що містить барви, які найкраще пасуватимуть до конкретних очей. Обов’язковим є також тональний засіб, який чудово покриє шкіру. Пам’ятайте про коректори та пудру, яких також не повинно забракнути у Вашій косметичці. Обираючи кейс, звертайте увагу на кількість відділень, адже вони допоможуть запобігти змішуванню окремих косметичних засобів, а також полегшать знаходження потрібних продуктів.

pixel