Фіксатори для макіяжу

( кількість товарів: 48 )

Фіксатори для макіяжу

Для кожної з нас є важливим те, аби макіяж зберігав свою вихідну форму якнайдовше. Зокрема, під час особливих подій, коли хочеться, щоб він не втрачав своєї стійкості протягом всієї ночі. Використання косметичних засобів найвищої якості – це одна справа, але коли йдеться про кількагодинні танці, вологу та інші подібні умови, в яких перебуває особа, навіть вони не витримають цього. На допомогу приходять фіксатори для макіяжу!

 

Фіксатори для макіяжу eZebra

 

 Що таке фіксатор для макіяжу?

  

Фіксатор для макіяжу – це косметичний засіб, завданням якого є продовження стійкості макіяжу навіть до 12 годин. Існують різні форми фіксаторів. Найчастіше – це спреї для обличчя, ціллю яких, крім збільшення стійкості макіяжу, є освіження шкіри. Фіксатор у формі спрею створює на шкірі еластичну оболонку. Вона об’єднує усю розсипчасту косметику, а також рідкі та гелеві продукти, наприклад, флюїд, пудру, контурні олівці та тіні для повік.

 

Фіксатори для макіяжу у формі спрею

  

У залежності від бренду та призначення, фіксатор робить макіяж стійкішим від кількох до кільканадцяти годин. Фіксатор у формі аерозолю потрібно розпилювати на обличчя з відстані приблизно 20 см. Таке розпилення дозволить уникнути надмірної кількості косметичного засобу на обличчі. Потрібно пам’ятати, що красиво виконаний макіяж, над яким Ви працювали кілька годин, повинен виглядати під спреєм красиво. Також не потрібно перебільшувати з його використанням: змиття макіяжу через його неестетичний вигляд або відчуття «маски» на обличчі – це ще кілька годин праці над макіяжем.

 

Який фіксатор краще?

  

Не має значення у якій формі Ви оберете фіксатор для макіяжу(рідкий чи розсипчастий), адже ефект буде схожим: неймовірний макіяж протягом багатьох годин. Фіксатори у формі спрею додатково зволожують шкіру, а під час розпилення забезпечують відчуття свіжості. Розсипчасті фіксатори освітлюють шкіру та запобігають їй блиску. Найважливішим правилом застосування косметичних засобів для продовження стійкості макіяжу є знання міри. Використання надмірної кількості продукту може викликати ненатуральний ефект і почуття дискомфорту, в той час, коли ми повинні відчувати себе красивими та винятковими.

pixel