Фіксатори для макіяжу

( кількість товарів: 45 )

Фіксатори для макіяжу

Навіть ідеальніший мейкап за кілька годин може почати розпливатися і розмазуватися, особливо у жарку погоду та у власниць жирного типу шкіри. Звісно ж, існує можливість підправити тіні, що скаталися, оновити тон та заново нанести рум’яна, однак значно простіше використовувати спеціальні засоби — фіксатори макіяжу. Вони значно подовжують стійкість декоративних засобів, допомагаючи мейку протриматися на шкірі протягом цілого для, не втрачаючи свого первинного вигляду... 

Фіксатори для макіяжу

 

Асортимент і особливості

 

Усі представлені у продажу фіксатори для макіяжу можна умовно поділити на дві групи:

    • Професійні засоби — застосовуються візажистами для створення сценічних мейків для модельних показів, зйомок та інших подій, проте часто використовуються і звичайними дівчатами у домашніх умовах. Подовжують стійкість косметики на 10-12 годин.
    • Доглядова косметика — крім основної функції з фіксації декоративних засобів, має додаткові властивості, такі як: зволоження шкіри, освіження, матуючий ефект. Вони досягаються за рахунок включення до формули вітамінних комплексів, рослинних екстрактів і натуральних олій. Тривалість фіксації при цьому складає до 6-8 годин. 

 

Основними функціями подібних продуктів є:

    • захист мейкапу від зовнішнього впливу — вологи, шкірного сала, змазування руками чи пальцями, що досягається за рахунок наявності у складі акрилових сополімерів;
    • забезпечення макіяжу натурального ефекту — засоби приховують надмірну кількість тонального продукту і жирний блиск;
    • підготовка до мейку — використання фіксатора перед макіяжем забезпечує рівномірне нанесення і легку тушовку декоративних продуктів. 

 

 

Стійкий мейкап з якісними продуктами від європейського магазину Ezebra

 

Ми пропонуємо купити фіксатори макіяжу різного складу і об'єму за приємною ціною. У величезному каталозі інтернет-магазину представлено оригінали кращих засобів відомих брендів, які завоювали численні позитивні відгуки. Якість товару і актуальність терміну придатності підтверджуються сертифікатами європейського зразка. Для зручності пошуку сайт розбито на зрозумілі категорії, він містить вбудовані фільтри та детальні описи. 

pixel