Догляд за губами

( кількість товарів: 349 )

Догляд за губами

Усі ми звикли, що захисні помади завжди повинні бути під рукою, особливо взимку. Чи знали Ви, що шкіра на губах є однією з найтонших на нашому тілі? Саме тому вона вимагає особливого догляду. Шкіра на губах дуже легко втрачає вологу: як під впливом гарячого сонця, так і морозного вітру. Крем для обличчя має занадто легку консистенцію, аби добре захистити губи від шкідливого впливу погодних умов. Тому варто використовувати продукти, дія яких спрямована на виконання спеціальних завдань.

Догляд за губами eZebra

Густа, злегка жирна консистенція забезпечує не лише оптимальне зволоження, а й чудовий захист. Носіть захисну помаду завжди з собою, і Ви забудете про проблему шорстких та неприємних губ! Ознайомтесь з пропозицією нашого магазину. 

 

Типи продуктів для догляду за губами

  

Найпопулярнішими вважаються продукти, які за своєю формою нагадають звичайну класичну помаду. Вони безбарвні, надають губам легкого кольору та блиску. Крім цього, у магазинах можна знайти бальзами для губ в маленьких тюбиках, з яких потрібно витиснути продукт безпосередньо на губи.
 

Величезною популярністю користуються засоби у формі кульки. Завдяки зручній формі продукт одночасно можна нанести на верхню та нижню губу. На ринку доступні також невеликі, чарівні баночки, вміст яких наноситься на губи пальцем. Власницям надзвичайно сухих губ потрібно використовувати масла.

 

Склад дуже важливий!

  

Продукти для догляду різняться між собою не лише формою. Особливу увагу слід звернути на живильні складники, що містяться в них. Для дуже пошкоджених губ рекомендуються бальзами на основі масла ши або кокосового масла.
 

Якщо Ви часто знаходитеся на дворі, Вам підійдуть препарати з вазеліном чи парафіном – вони створюють шар, який захистить губи від шкідливої дії зовнішніх чинників, таких як вітер чи мороз. Якщо губи потребують сильнішого відновлення, слід обирати жирні продукти. Тоді, коли Вас не турбують жодні проблеми, можна придбати легкі бальзами: наприклад, з екстрактом алое.

 

Не лише захист

  

Догляд за губами – це не лише захист та відповідне живлення. Протягом останніх років величезною популярністю користуються пілінги для губ. Такий продукт можна зробити самостійно в домашніх умовах, використовуючи мед, цукор та улюблену олійку. Можна також придбати спеціальний косметичний засіб, який допоможе видалити мертвий епідерміс і розгладити поверхню губ.
 

Існують професіональні цукрові пілінги або помади, що містять відлущувальні частинки. Регулярне використання допоможе Вам покращити кровообіг та позбутися верхнього шару мертвого епідермісу. В результаті, живильні складники, що містяться у бальзамі, зможуть проникнути глибше, а макіяж виглядатиме на багато краще.

pixel