Туш для вій Avon

( кількість товарів: 7 )

Туш Avon

Туш для вій — один із найбільш популярних продуктів декоративної косметики, який дозволяє у лічені хвилини зробити погляд глибоким та виразним, не перевантажуючи обличчя мейкапом. Брасматик Avon відрізняє не лише неперевершена якість, але й прийнятна ціна, завдяки якій він доступний широкому колу дівчат, незалежно від їх матеріального становища. Широкий спектр ефектів дозволяє використовувати його як для денного, так і для вечірнього мейкапу.

Туш Avon |

 

 Асортимент та особливості

  

В інтернет-магазині туші бренду представлені широким різноманіттям, а відповідний продукт краще за все підбирати у залежності від бажаного ефекту. У каталозі можна знайти брасматик:
 

• Подовжуючий. Завдяки наявності у складі спеціальних мікрочастинок візуально робить вії набагато довшими, через що відмінно підходить власницям коротких волосків.
• Підкручуючий. Надає волоскам на повіках привабливий вигин, завдяки спеціальній щіточці та особливим волокнам у складі, фіксуючим вії у потрібному положенні на тривалий час.
• Об’ємний. Робить волоски товщими, завдяки чому створюється ефект густоти. Такі продукти можна нашаровувати для отримання більшої виразності, або наносити в один шар для стриманого денного чи ділового мейкапу.
• Кольоровий. Далеко не всім пасує чорна туш, тому блондинки часто обирають коричневий брасматик, а юні дівчата — яскраві кольорові варіанти (синій, зелений, фіолетовий).
• Водостійкий. Завдяки особливим компонентам продукт не розтікається та не розмазується ні за яких умов, за такою тушшю можна сміливо йти на пляж, в спортивний зал або басейн, а змити її можна лише спеціальним засобом для макіяжу.
 

Ефективність та стійкість косметики Ейвон підтверджують численні відгуки дівчат по всьому світу.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити туш для вій Avon в інтернет-магазині в Україні ще ніколи не було так просто. Достатньо встановити галочки навпроти відповідних властивостей продукту, відібрати відповідні заданим параметрам товари та натиснути кнопку «купити». Буквально за пару днів після оформлення замовлення обрану продукцію можна буде отримати в найближчому офісі компанії-перевізника в будь-якому регіоні країни. В асортименті представлені виключно оригінали популярних продуктів, котрі постачаються напряму від виробників, тому ви завжди можете бути впевнені в їх якості та справедливій ціні.

pixel