Bioderma

( кількість товарів: 9 )

Косметика Bioderma

Французький бренд Bioderma вперше з'явився на косметичному ринку в 1978 році. Спочатку це була фармацевтична лабораторія, яка виготовляла косметичні засоби для проблемної шкіри за рецептами лікарів та вивчала особливості клітин дерми, щоб створювати препарати для відновлення їх структури та лікування шкірних захворювань.
 

Сьогодні Bioderma — компанія з потужною технічною та інтелектуальною базою, яка виробляє лікувальну косметику високого класу для

Косметика Bioderma eZebra

усунення різних дерматологічних проблем. Особливістю бренду є демократична ціна на декоративну косметику Біодерма при збереженні незмінної високої якості продукції.

 

Біодерма — косметика для здоров'я і краси

  

Лікувальна косметика Bioderma недарма користується попитом у людей, яким не байдуже здоров'я близьких та своє. Вона створюється на основі натуральних гіпоалергенних компонентів та абсолютно безпечна для здоров'я, що дозволяє підібрати лікувальні засоби для догляду за дермой для пацієнтів різного віку, в тому числі для новонароджених. Продукція даної торгової марки структурована та випускається в різних серіях:
 

• Atoderm — для проблемної та сухої шкіри, та лікування атопічного дерматиту;
• Hydrabio — засоби для зволоження чутливої та зневодненої дерми;
• Sensibio — косметика для ніжної чутливої шкіри та лікування себорейного дерматиту і розацеа;
• Sebium — зволожуючі та розгладжуючи рельєф препарати для комбінованої та жирної шкіри, застосовуються також для лікування акне;
• Node — лінійка м'яких шампунів з флюїдами для догляду за шкірою голови та волоссям;
• Photoderm — засоби для захисту від УФ-променів та профілактики фотостаріння.
 

Якщо вам потрібен засіб для вирішення проблем зі шкірою, і ви не знаєте, де купити косметику Bioderma, рекомендуємо скористатися послугами інтернет-магазину eZebra. Ми пропонуємо:
 

• широкий асортимент оригінальної лікувальної косметики від бренду Bioderma;
• приємні ціни на всі товари, які представлені в каталозі;
• швидку доставку по всій території України.
 

Підібрати правильно потрібну позицію в каталозі допоможуть докладний опис та відгуки покупців. Для оформлення замовлення достатньо зв'язатися з менеджером телефоном або скористатися кошиком в режимі онлайн.

pixel