La Roche Posay

( кількість товарів: 57 )

Косметика La Roche Posay

Термальне джерело Ля Рош, розташоване у Франції, відоме на весь світ своїми цілющими водами з унікальним хімічним складом, в якому містяться численні мінерали та вітаміни, необхідні для лікування різноманітних захворювань. Майже сторіччя тому на основі цієї води була створена ефективна доглядова косметика для обличчя та тіла, котра допомагає усунути більшість дерматологічних захворювань, включно з атопічним дерматитом, алергічними реакціями, підвищеною чутливістю, почервоніннями та подразненнями.

 

Косметика La Roche Posay eZebra

У виробничому процесі приймають участь професійні технологи, косметологи та дерматологи, які розробляють формули засобів таким чином, щоб вони були максимально ефективними у вирішенні конкретних проблем зі шкірою. У кожному продукті торгової марки міститься термальна вода та активні інгредієнти, що дозволяють домогтися лікувального ефекту в максимально короткі терміни. Варто зазначити, що навіть при тривалому використанні засоби не викликають звикання та не призводять до закупорювання пор. Завдяки цьому вони можуть використовуватися на постійній основі. 

 

Асортимент та переваги бренду

 

Декоративна косметика Ля Рош, як і доглядові засоби, цілком безпечна для здоров'я, адже виготовляється із натуральної сировини та не містить агресивних хімічних речовин. В асортименті бренду представлені:
 

• засоби для щоденного догляду за шкірою обличчя та тіла;
• сонцезахисна косметика;
• дитяча серія;
• продукція для лікування різноманітних шкірних захворювань;
• декоративна косметика із цілющим ефектом.
 

Продукція торгової марки завоювала численні позитивні відгуки завдяки безлічі своїх переваг:
 

• наявність у складі всіх без виключення засобів лікувальної термальної води;
• використання виключно натуральних та безпечних інгредієнтів;
• суворий контроль якості на всіх етапах виробництва;
• численні медичні дослідження та тестування, що підтверджують ефективність і безпечність засобів для всіх категорій споживачів, включно із новонародженими дітьми. 

 

Переваги покупки оригінальної косметики в онлайн-супермаркеті Ezebra

  

Якщо ви шукаєте, де купити косметику La Roche Posay — наш інтернет-магазин стане найкращим вибором для покупців в Україні. В асортименті представлені оригінали засобів бренду відмінної якості, замовити які можна за вигідною ціною. У зручному каталозі із вбудованими фільтрами легко знайти та підібрати косметичну продукцію для всієї родини.

pixel