Накладні вії на очах допомагають швидко й просто отримати виразний погляд, не вдаючись до дорогих процедур. Тому радимо дізнатися про те, як правильно наносити клей і підбирати свій тип вигину, щоб самостійно досягти розкішного ефекту.
Зміст
Види накладних вій
Накладні вії відрізняються за способом нанесення, густотою, кольором та розміром. Сьогодні кожна дівчина може підібрати собі той тип, який надасть ефектності погляду і не викличе алергічної реакції.
Стрічкові
Цей тип вважають найпростішим і швидким варіантом, адже потрібно лише помістити вії на клей і додати до своїх. Основа буває у двох кольорах: прозора для натурального ефекту, чорна – щоб підкреслити погляд.
Пучкові
Якщо хочеться натурального ефекту, варто вибрати накладні пучки вій. Такі слід клеїти максимально близько до коріння окремими пучками. Важливо спершу нанести короткі, а потім довгі пучки.
Одиночні
Такі вії на клею вимагають більше часу та вмінь, тому самотужки впоратися важко. Процес відбувається так: додатково до ваших волосків приклеюються поштучно інші. Виглядає це дуже натурально.
Магнітні
Волоски тут мають стрічкову основу, але приклеювання вій не потрібне. На кожне око необхідно помістити пару магнітних вій. Одна стрічка кріпиться згори ваших вій, а інша внизу. Завдяки цьому магніти фіксуються. Цей варіант підходить для тих, хто не може використовувати клей через алергію. Можна застосовувати багаторазово.
З чого роблять вії для нарощування
"У 95% випадків вії для нарощування виготовляють із PBT-волокна, ми знаємо цей матеріал як пластик".
Існує три види матеріалів, щоб виготовити вії для нарощування з синтетичного волокна.
PBT-волокно
Найпоширеніший матеріал. Практичність, гіпоалергенність, пружність, гнучкість, стійкість до води та інших рідин, збереження форми – головні переваги PBT-волокна.
Полірований акрил
Застарілий та непрактичний матеріал. Причина проста – волоски дуже щільні, жорсткі, різної товщини та з неприродним глянцевим блиском.
Поліестер
Цей тип має насичений чорний колір, від основи до кінчиків. Основні властивості: гіпоалергенні, не вбирають вологу і важко піддаються деформації, не вигоряють на сонці.
Також вії виготовляють з натуральних речовин. Їхня вартість на порядок вища, а зносостійкість поступається штучним матеріалам.
Каучук
Найчастіше каучук використовують американські бренди, щоб вивести нові склади. Це природне еластичне волокно. Але варто пам'ятати, що всі натуральні компоненти здатні викликати алергічну реакцію.
Хутро тварин
Шерсть соболя, норки або песця проходить спеціальну обробку. Також виробники можуть використовувати кінське та людське волосся. Істотний мінус – схильні до вигорання на ультрафіолетовому промінні.
Яким клеєм клеїти вії
Вибір клею – найважливіший етап. Перш ніж клеїти вії, слід врахувати тип шкіри та особливості нанесення клеючої речовини. Існує багато параметрів, на які потрібно орієнтуватися. Розглянемо основні.
- Консистенція
Є два варіанти щільності: рідкий та клей-смола. Другим користуються набагато рідше через складність нанесення. Рідкі формули спрощують процес і роблять його безпечнішим.
- Склад
Виробники пропонують клеї на основі латексу або силікону. Перший легше вбирається, але може викликати алергію. Тому обов'язково протестуйте його перед тим, як приклеїти вії.
- Колір
Клей може бути безбарвним або чорним. Другий варіант маскує ділянки шкіри між рідними та наклеєними віями.
Як приклеїти вії самостійно та як це роблять у салоні
Незалежно від того, хочете ви самостійно приклеїти накладні вії або скористатися послугами майстра, знадобляться такі інструменти:
- Ножиці – щоб регулювати потрібну довжину.
- Пінцет – допоможе наклеїти на близькій відстані до рідних волосків без травм.
- Ватні палички – видалять зайвий клей у разі потреби.
Як самій приклеїти вії
«Завжди дотримуємося правильного порядку: спочатку робимо макіяж – потім клеїмо накладні вії».
Дотримуючись цих порад, ви зможете без проблем наклеїти вії самостійно.
- Насамперед нанесіть макіяж (якщо він планується).
- Потім потрібно вибрати форму й тип. Прикладіть їх до повіки та підберіть вигин.
- Необхідно потримати їх у долонях пару хвилин або акуратно зігнути основу кілька разів. Таким чином вони стануть еластичнішими та легше ляжуть за формою.
- Наносимо клей на штучні волоски за допомогою ватної палички або тонкого пензлика. Пару хвилин чекаємо, потім прикладаємо основу до куточка ока і трохи чекаємо, поки клей фіксується.
- Пінцетом коригуємо згин, щоб вийшла чітка форма.
- Останній штрих – підводимо повіки та підфарбовуємо вії, щоб імітувати ефект натуральних волосків.
Нарощування вій у салоні
Для економії часу можна наклеїти вії в салоні. Процедура відбувається так:
- Необхідно ретельно вмити обличчя з косметичним милом. Видалити зайву вологу і пройтися знежирювальним засобом для повік.
- Нижню повіку візажист поміщає під ватну або силіконову серветку.
- Потім відбувається «приміряння». Підбирається довжина волосків. Вкорочують її ножицями із зовнішнього куточка.
- Потім на весь накладний матеріал рівномірним шаром наносять клей і чекають 40 секунд.
- За допомогою пінцета штучні вії кріплять якомога ближче до основи росту. Потім легенько притискають ватною паличкою, щоб відбулася правильна фіксація.
Скільки тримаються накладні вії
За умови, що клей використовували високої якості, стрічкові та пучкові моделі можуть прослужити до трьох діб. Проте фахівці радять знімати штучні вії з очей перед сном, адже інакше волоски можуть пом'ятись і нашкодити вашим натуральним. Не варто забувати й про алергічні реакції.