Парфуми унісекс

( кількість товарів: 93 )

Аромати унісекс

Спочатку духи створювалися виключно для жінок, дещо пізніше запропонували запахи для чоловіків і лише у 90-х роках минулого сторіччя з’явилися парфуми унісекс, які найкращим чином підходять представникам обох статей. Автором такої інновації став Calvin Klein, випустивши парфум One. Запах презентувався як жіночий, проте критики знайшли у ньому багато суто чоловічих нот, а самі парфуми не були схожі на жоден з раніше створених варіантів більшості відомих брендів.

Аромати унісекс eZebra

 

Відтоді подібні версії випускають майже всі відомі виробники, а вишукані пахощі парфумів бажають отримати завзяті модниці та модники. 

 

Особливості універсальних ароматів

 

Парфумерія унісекс має ряд особливостей, які відрізняють її від суто жіночих чи чоловічих ароматів:

  • Піраміда композицій не містить виражених акцентів, як наприклад, квіткові чи фруктові ноти у жіночих духах. Вона складається з акордів, змішаних між собою особливим чином, щоб пахощі були цільними та гармонійними. 
  • Більшість запахів є експериментальними та ідеально пасують молодим людям до 30-ти, адже створені за останніми модними тенденціями. 
  • Аромат унісекс цілком підходить як жінкам, так і чоловікам, тому пари можуть сміливо придбати один флакончик духів на двох, підкреслюючи свою близькість та гармонійність відносин. 
  • Сучасні варіанти створюються на основі глибоких та насичених нот, початкові акорди здебільшого чоловічі, які поступово переходять в універсальний запах без вираженої статевої приналежності.

 

Подібні парфуми часто вибирають неординарні особистості, які намагаються продемонструвати свою індивідуальність. Флакончики з ароматною рідиною, як правило, мають лаконічну форму та досить суворий дизайн. 

 

Кращі універсальні аромати на сайті європейського магазину косметики і парфюмерії Ezebra

 

На віртуальних полицях нашого магазину зібрано оригінали кращих продуктів відомих світових брендів. Ви можете вибрати і купити парфумерію унісекс преміальної якості за доступними цінами завдяки прямим постачанням товарів від виробника. Зручний каталог з вбудованими фільтрами, детальними описами, фото та відгуками реальних покупців допоможе швидко підібрати відповідний продукт та замовити його з доставкою по Києву чи в будь-яку точку України.

pixel