Обручі для волосся

( кількість товарів: 46 )

Обручі для волосся

Волосся – це гордість кожної жінки. Аби воно завжди виглядало здоровим та красивим треба за ним правильно доглядати. Важливу роль відіграє також зачіска. Навіть найкрасивіше волосся може зіпсувати будь-який вигляд, якщо воно некрасиво укладене. І навпаки, завдяки чудовій зачісці можна повністю перевтілитися.

Відвідування салону краси, зокрема перукаря, завжди покращує почуття гумору. Воно допомагає кардинально змінитися: відрізати волосся, пофарбувати його в інший колір – з салону вийде нова особа. 

Обручі для волосся eZebra

Проте, аби відчути себе жіночно та красиво, не завжди потрібні радикальні зміни. Достатньо зробити легку зачіску, або ж використати прикрасу для волосся. Яку саме? Навіть звичайний обруч може додати Вашій зачісці неймовірного шику.

  

Обруч для волосся з тканини

  

Величезною популярністю користуються обручі для волосся, виготовлені з тканини, як круглої форми, що вдягаються через голову, так і пов’язки в стилі пін-ап, що зав’язуються. Останні протягом багатьох років вважаються непохитним трендом. Завершення стилізації красивим обручом надає цілісності характеру. Обруч може додавати, як вишуканості, так і менш формального акценту.
 

Крім естетичного вигляду, обручі – це також чудове розв’язання проблеми для волосся, що постійно спадає. Якщо волосся довге, а Ви любите, аби воно було розпущене, обруч чудово пасуватиме у ролі аксесуара, що збирає волосся.

  

Пластиковий обруч

  

Обручі з пластику не такі зручні, як їх відповідники, виготовлені з тканини. Проте, їх плюсом є ціна, адже зазвичай такі обручі набагато дешевші. Вони виконують такі ж самі функції, для них характерна величезна колірна гама, поєднання різної тканини та прикрас. На ринку доступні обручі як в простих, класичних версіях, так і в більш авангардних. Також завжди можна придбати дизайнерські варіанти. 

  

Які ще існують прикраси для волосся? 

  

Дівчата, які люблять, аби їх зачіска була надійно закріплена, обирають гумки для волосся. Зачіска у вигляді звичайного хвостика – це також чудова ідея аби змінити вигляд та додати стилізації характеру. Проте варто пам’ятати про те, що зачіска повинна бути доречною в тій чи іншій ситуації. Для вечірнього виходу пасуватимуть як коки, косички, так і волосся, зібране у пучок.
 

Не обов’язково бути майстром зачісок, аби надати своєму волоссю чудової форми. Для цього вистачить резинка для волосся та щітка. В інтернеті можна знайти величезну кількість порад про те, як зробити звичайний хвостик або щось більш складне, наприклад, косу. Пам’ятайте, перед тим, як приступити до зачіски, Вам необхідно мати: щітку для волосся або гребінець, аксесуари для зв’язування або скріплення. На жаль, гумки та шпильки для волосся часто губляться. Тому варто придбати одразу цілий набір прикрас, аби не зіткнутися з проблемою нестачі гумки, коли час йти на роботу або на якусь зустріч. 

pixel