Обручі для волосся

( кількість товарів: 37 )

Обручі для волосся

Прикраси для зачісок дівчата використовували з давніх часів. Спочатку ними слугували стрічки для волосся, дещо пізніше з'явилися різні обідки, прикрашені квітами та навіть складними ювелірними композиціями. Окрім декоративної функції, такі аксесуари мали й практичне призначення, адже дозволяли прибрати волосся від обличчя та зафіксувати пасма у потрібному положенні. Сьогодні вони стали невід'ємною деталлю жіночого образу і пропонуються багатьма брендами у широкому різноманітті...

Обручі для волосся

 

Асортимент і особливості вибору

 

Обручі для волосся прийнято розрізняти за дизайном і наявністю декору. У продажу зустрічаються вироби:

  • Однотонні — тонкі та широкі обідки для фіксації зачіски, які прийнято підбирати під відтінок волосся чи одяг.
  • Шкіряні — декоровані штучною чи натуральною шкірою і замшею, з вузлом чи декоративними елементами.
  • З квітами — жіночні й романтичні прикраси, декоровані однією великою квіткою чи багатою флористичною композицією по всьому периметру у вигляді вінка. 
  • З бантами — милі вироби з тканинним декором, що додають образу романтичності.
  • З камінням і стразами — розкішні прикраси, які яскраво переливаються на денному та штучному світлі. 
  • Металічні — стильні та вишукані обідки для суворих ділових і повсякденних образів. 
  • Пластикові — яскраві аксесуари різноманітних кольорів і дизайну, міцні та легкі, для стриманих і сміливих образів. 

 

При виборі дизайну і матеріалу варто враховувати особливості зовнішності, гардеробу і способу життя дівчини. Для ділових зустрічей та офісної роботи підійдуть лаконічні однотонні зразки, тонкі чи середньої ширини. Для святкових заходів можна підбирати більш яскраві варіанти, прикрашені квітами, каміннями чи бантами, поєднуючи їх з однією з деталей гардеробу чи роблячи яскравим акцентом. Також необхідно враховувати якість виробу — моделі відомих торгових марок виготовлені максимально акуратно, без ниток, що стирчать, і слідів клею, тож служитимуть своїй власниці досить довго. 

 

Неймовірний вибір аксесуарів для волосся на сайті європейського магазину косметики Ezebra

 

Ми пропонуємо купити обручі й стрічки для волосся за вигідними цінами. У каталозі представлено кращий вибір оригіналів аксесуарів для зачісок відомих брендів, різних відтінків та дизайну, серед яких підібрати відповідний за стилем варіант зможе кожна дівчина. Для зручності пошуку сайт розбито на зрозумілі категорії, він містить вбудовані фільтри, детальні описи, фото товарів та відгуки реальних покупців. 

pixel