Сітки, шапочки

( кількість товарів: 1 )

Сітки, шапочки

 Кожна жінка мріє гордитися своїм волоссям. Для цього ми доглядаємо за ним, як тільки вміємо, аби щоденно заворожувати своїм блиском та чудовим станом. Часом хочеться також змінити їх вигляд на довше, використовуючи інший колір чи нову, стійку укладку. Для процедур, що виконуються у професійних салонах чи навіть у дома, знадобиться шапочка для мелірування, яка дозволить створити професійну стилізацію, якій позаздрить все жіноче оточення. Звичайно, важливою є натуральність та стійкість отриманого ефекту.

Сітки, шапочки eZebra

  

Коклюшки для волосся – для ідеальної стійкої зачіски

  

Одним зі способів, який допоможе Вам змінити свій вигляд, є хімічна завивка. Щоб створити дрібні, але одночасно ефектні кучері, можна використати спеціальні коклюшки. Для отримання омріяної зачіски потрібно накрутити на них окремі пасма. Аби ефект залишився на довше, а те, що було зроблене, не зіпсувалося протягом ночі, варто використовувати допоміжні косметичні засоби, наприклад, сітку для волосся. Вона не коштує багато, але гарантує можливість отримання справді чудової зачіски.

  

Сітка для волосся – для чого її використовувати?

  

Зазвичай особи, що мають кучеряве волосся хочуть його вирівняти. У свою чергу, жінки з рівним волоссям мріють про ідеальні локони. Для цього вони використовують бігуді для волосся, на яких потрібно накручувати окремі пасма. Залишивши їх на голові протягом всієї ночі, Ви здобудете найкращий ефект. Однак, аби аксесуари утримувалися під час сну на місці, слід використати професіональну сітку для волосся. Її м’яка структура не зашкодить стану волосся, а сильні волокна не дозволять поодиноким пасмам та бігуді вибратися з неї.

  

Як використовувати шапочку для волосся?

  

Серед аксесуарів для догляду, доступних у нашому магазині, є також шапочки для волосся. У пропозиції можна знайти кілька візерунків, проте не вони відіграють найважливішу роль, а функція, яку виконує цей продукт. Насамперед, служить вона для покриття волосся після нанесення кондиціонеру чи відновлювальної маски. Коли волосся знаходиться під шапочкою, йому тепло та волого. Завдяки цьому, лусочки волосся делікатно відкриваються, внаслідок чого до середини потрапляють всі складники, що містяться у косметичному засобі. А це, у свою чергу, забезпечує його ефективну дію. Шапочка знадобиться також під час купання, коли Ви не хочете намочити своє волосся. 

  

Знайдіть хорошу шапочку для мелірування 

  

Жінки дуже люблять експериментувати з кольором волосся. Не всі обирають один колір, експериментування – безмежне. Усім жінкам, які б хотіли мати різнобарвне волосся знадобиться шапочка для мелірування. Для отримання кращих ефектів професіонали використовують її у перукарських салонах, то чому б не застосувати її вдома? Лише шапочка дозволить Вам пофарбувати поодинокі пасма. 

pixel