Спреї для обличчя

( кількість товарів: 39 )

Спреї для обличчя

Спрей для обличчя — особливий доглядовий продукт у зручній формі випуску, що дозволяє використовувати його не лише у домашніх умовах, але й протягом дня. Подібні засоби бувають різного призначення, випускаються більшістю відомих брендів і користуються величезним попитом у дівчат по всьому світу.  Засоби поділяють на види залежно від призначення.

Спреї для обличчя eZebra

 

Асортимент та особливості застосування

 

Виділяють:

  • Фіксуючі. Дозволяють зафіксувати макіяж, виключити його змазування та розтікання навіть у найекстремальніших умовах. Після нанесення на шкіру склад миттєво висихає, формуючи захисну плівку. 
  • Доглядові. Використовуються для зволоження, живлення епідермісу і додаткової свіжості. Часто містять у складі термальну воду, гіалуронову кислоту, рослинні екстракти та інші корисні інгредієнти. Можуть використовуватися як перед нанесенням косметики, так і протягом дня, у тому числі поверх макіяжу, для усунення сухості, стягнутості й жирного блиску.
  • Бронзуючі. Особлива група засобів, яка допомагає надати шкірі відтінку засмаги без перебування на сонці та шкоди для шкіри. 

 

Застосовувати місти дуже просто:

  • Розпилюємо на обличчя з досить великої відстані, 20-30 см, або бризкаємо трохи продукту в повітря та входимо до вологої хмаринки.
  • У випадку використання на пляжі бажано промокнути залишки сухою паперовою серветкою, щоб краплини не притягували сонячні промені (дане правило стосується лише доглядових спреїв).
  • У холодну пору року наносити міст рекомендовано за 30-40 хвилин до виходу на мороз.
  • Використовувати продукт можна протягом дня по мірі необхідності. 

При виборі відповідного засобу косметологи рекомендують враховувати тип та індивідуальні потреби епідермісу. Допускається комбінування декількох продуктів різної дії.

 

Вигідні покупки разом з європейським магазином Ezebra

 

Підібрати й купити спреї для обличчя на нашому сайті ви можете швидко і просто. Вбудовані фільтри, детальні описи з складом і фото, поради та відгуки наших покупців допоможуть зробити правильний вибір. Прямі поставки товарів від кращих світових виробників гарантують придбання оригіналів продуктів за доступною ціною з актуальним терміном придатності та європейською якістю. Швидка доставка Києвом та по Україні допоможе отримати покупки у стислі терміни.

pixel