Сироватки та маски для рук

( кількість товарів: 15 )

Сироватка Маска для рук

Добре відживлена шкіра долонь та доглянуті нігті – це те, на що одразу звертають увагу. На жаль, ці місця схильні до появи пошкоджень, викликаних миттям рук у жорсткій воді з високою температурою та дією мийних засобів різних типів. Це все спричиняє сухість шкіри, а також слабкість натуральної нігтьової пластини, через що вона може тріснути або надщербитися. Часте миття рук може призвести також до усунення зі шкіри потрібних ліпідів, які створюють шар, необхідний для захисту шкіри.  

Сироватка Маска для рук |

Звичайно, не можна перестати виконувати домашні обов’язки через слабкий стан долонь, але варто забезпечити їм належний догляд, для якого Вам знадобиться відповідно підібрана маска для рук. Цей косметичний засіб заспокоює втомлені та сильно ослаблені долоні. 

  

Маска для рук – для чого вона потрібна?

  

Завдяки відповідно підібраному косметичному засобу для рук можна запобігти їх пошкодженню. Хороша сироватка для рук, лише якщо вона підібрана правильно, допоможе відновити знищену шкіру. Перше, що потрібне долоням, це, звичайно, ретельне зволоження, яке дозволить швидко відновити захисний гідроліпідний шар. Якщо суха шкіра легко піддається подразненням, їй необхідні також речовини, що заспокоюють та пом’якшують запальні стани. Це, наприклад, алое, вазелін, алантоїн чи гліцерин. Маску для рук можна використовувати також для запобігання появи пошкоджень зовнішнього шару шкіру. Крім цього, вона допомагає створити невидимий бар’єр, що допомагає у боротьбі з різними чинниками, що викликають подразнення та сухість.

  

Яку сироватку для рук обрати?

  

Найбільш популярна сироватка для рук виступає у формі зволожувального крему. Він повертає шкірі натуральний вигляд та запобігає появі дерматологічних проблем. Такий засіб рекомендується усім особам, для яких важливим є хороший стан своїх долонь. Регулярне використання цього продукту допоможе уникнути багатьох проблем такого типу. Натомість маска для рук з відновлювальними властивостями призначена для тих осіб, які вже помітили перші ознаки сухості шкіри. Завдяки постійному застосуванню такого косметичного засобу, шляхом відновлення епідермісу можна значно згладити поверхню долонь, яка піддалася пошкодженню.

  

Хороша маска для рук і нігтів – що для неї характерно?

  

Варто пам’ятати, що долоні – це не лише шкіра. Саме тому, маска для рук та нігтів повинна зміцнювати і захищати не лише її, а й нігтьову пластину. Вітаміни, що містяться в ній, завдяки відповідному поєднанню, захищають ніготь від розтріскування та появи неестетичних плям. Нігтьова пластина також потребує багатого живлення, аби уникнути ламкості та роздвоєння. Обираючи сироватку, варто не забувати про те, що цей косметичний засіб повинен допомагати як долоням, так і нігтям.

pixel