Жіночі парфуми

( кількість товарів: 1525 )

Жіночі парфуми

Аромат – це візитка кожної жінки. Він говорить про її характер і може виразити її настрій. Для нас важливо, аби ми красиво пахнули, адже часто ми навіть асоціюємося з ароматом, який використовуємо. Сила аромату є надзвичайно сильною і часом творить справжні дива. Протягом століть ароматерапія була одним із лікувальних методів. Сьогодні вона застосовується для заспокоєння почуттів та релаксу. Аромат, який використовує жінка, можна порівняти з

Жіночі парфуми – це візитка |

 одягом – він належить лише їй, підкреслює її неповторність, є чимось дуже особистим. 

 

Насправді, вибір парфумів не є таким легким.

  

Часом можна провести довгі роки у пошуках свого аромату: ми експериментуємо, змінюємо, тестуємо. Інколи нам подобаються декілька парфумів – кожні з них служать для окремих випадків. Аромати виражають наш настрій. Одні вважаються більш вишуканими, інші – щоденними, треті – спортивними.

 

Аналіз потреб

  

Перед тим, як обрати парфуми, слід подумати про те, чого ми очікуємо від аромату: він має бути свіжим чи солодким, делікатним чи інтенсивним? Таке визначення допоможе обрати ноти аромату, від яких можна буде відштовхнутися, наприклад свіжі: фруктові, пряні; чи солодкі: квіткові.
 

Слід пам’ятати, не можна нюхати багато ароматів, особливо тих, що кардинально різняться між собою. Протестувавши велику кількість парфумів, ми не зможемо вирішити, що пасуватиме нам найкраще. Часом це може викликати навіть біль голови. Для того, щоб вирішити, яка нота відповідає Вам найбільше, можна запитати в парфумерії, чи можуть вони представити по одному аромату для кожної з них. Такий початковий відбір полегшить Вам майбутній вибір.

 

Ноти аромату в парфумах

Твердження, що парфуми розкриваються з часом, є правдою. Вони складаються з трьох нот: верхньої ноти, ноти серця і базової ноти. Верхня нота вважається найсильнішою, вона містить інтенсивні аромати, але й одночасно – найбільш швидкоплинні. Через декілька хвилин верхня нота поступається своїм місцем ноті серця – більш ніжній та делікатній. Базова нота – найбагатша, оскільки налічує найбільшу кількість компонентів. Вона розкривається наприкінці, але є дуже стійкою та відчутною на протязі кількох годин. В залежності від того, в якій ноті знаходиться конкретний аромат, його інтенсивність буде більш або менш виразна, а те, коли він розкриється, залежатиме від часу, коли парфуми були нанесені на шкіру. Тому, купуючи парфуми, варто пам’ятати про те, як працюють ноти.  

 

Зберігання парфумів 

Парфуми потрібно використати протягом кількох місяців після відкриття. Якщо Ви не використовуєте їх часто, парфуми слід зберігати в холодильнику. Холод допомагає зберегти стійкість ароматних складників, в результаті чого парфуми не вивітрюються. Слід пам’ятати, що флакон та дозатор не повинні торкатися шкіри. Бактерії, що потраплять до середини, можуть повністю змінити ароматну композицію. Варто доповнювати аромат парфумів іншими косметичними засобами з тієї самої ароматної лінії. Це можуть бути дезодоранти, бальзами для тіла, спреї для обличчя та волосся. Використання засобів для догляду з тієї самої серії допомагає продовжити стійкість аромату. Він стає більш інтенсивним. Волосся інтенсивно поглинає аромати. Тому, якщо Ви бажаєте якнайдовше насолоджуватися парфумами, їх слід розпилити також на волосся. Аромат відкриватиметься поступово, оскільки волосся постійно перебуває в русі.  

pixel