Пінцети для брів та вій

( кількість товарів: 29 )

Пінцети для брів та вій

Очі – елемент обличчя, що притягує величезну увагу. Тому не дивно, що кожна жінка хоче, аби все, що створює погляд, виглядало ідеально та в жодному разі не здавалося занедбаним. Справжнім кошмаром є нерівні або зрослі брови, які виглядають некрасиво та псують усю картину. У такому випадку не допоможе навіть найкращий макіяж, адже вся увага і так переноситься на неестетичний вигляд брів. Якщо хтось з жінок хотів би подбати про них самостійно в домашніх умовах, єдиним рішенням буде

Пінцети для брів та вій eZebra

хороший пінцет. Завдяки йому можна позбутися усіх небажаних волосин та надати бровам ідеальної форми. Крім звичайних пінцетів, існують пінцети призначені для нарощення вій. Інструменти такого типу повинні знаходитися у будь-якій косметичці. 

  

Хороший пінцет – який він?

  

Важко знайти косметичний інструмент, який пасуватиме всім. У всякому разі, найкращий пінцет для брів повинен виконувати усі вимоги своєї власниці. Його завданням є повне видалення волосся, разом з цибулиною. Рекомендується уникати моделей з закругленими кінцівками, адже вони руйнують структуру волосся та ліквідують лише ту частину, що знаходиться на поверхні. Одним з найкращих є скошений пінцет, він забезпечує надзвичайну точність при корекції брів. У нашому інтернет-магазині доступні різні моделі цього типу, серед яких кожна жінка зможе обрати той, який найкраще відповідатиме її потребам.

  

Пінцет для брів – оберіть найкращий

  

Найчастіше пінцети використовуються для корекції брів. Він, насамперед, повинен бути ефективним та забезпечувати видалення кожної волосини, яка знаходиться в неправильному місці. Якщо Ваші брови надзвичайно густі, слід використовувати моделі скошеної форми – завдяки їм протягом всього часу Ви можете контролювати кількість вирваних волосин. Трикутні пінцети, тобто з гострими кінцями, чудово підходять для тонких волосин, схильних до вростання в шкіру. Обираючи пінцети для брів, варто також звернути увагу на інноваційні моделі, такі як інструменти з вбудованим підсвічуванням LED – особливо, якщо Ви маєте дуже світле волосся.

  

Пінцет для вій – професійний інструмент для стилізації

  

Спеціальним різновидом інструменту є пінцет для вій. Він не використовується для виривання окремих волосин, а нарощення вій. Саме завдяки йому наносяться штучні вії. Ця процедура вимагає надзвичайної точності, тому професіональний пінцет цього типу повинен мати відповідну форму. 

 

  

Косметичний пінцет – як використовувати?

  

Вириваючи волосини, потрібно подбати про точність та делікатність. Перевірений косметичний пінцет не повинен завдавати шкоди, однак є чутливі типи шкіри, які легко піддаються подразненням. Після кожної процедури рекомендується робити компреси з льодом. Пам’ятайте про те, що усуваючи лише видиму частину волосини без цибулини, Ви наражаєтесь на появу подразнень, адже ця волосина може почати вростати в шкіру.  

pixel