Міцелярна вода

( кількість товарів: 23 )

Міцелярна вода

Останнім часом міцелярна вода стала одним з найбільш популярних засобів для очищення шкіри від декоративної косметики. ЇЇ використання надзвичайно зручне, адже рідина притягує всі забруднення, залишаючи шкіру чистою та свіжою, не стягуючи її та не викликаючи сухості. За необхідності продукт можна використовувати у подорожах, коли немає доступу до проточної води, однак все ж краще змивати міцелярку, щоб видалити залишки забруднень та міцели.

Міцелярна вода |

  

Особливості продукту та правила вибору

  

Засоби містять у своєму складі міцели — молекули, які складаються з ефірів жирних кислот та притягують до себе забруднення і декоративну косметику. Завдяки такій властивості продукт ефективно очищає шкіру та видаляє макіяж.
 

Міцелярна вода була розроблена спеціалістами б'юті-індустрії спеціально для власниць чутливої шкіри, котрі не можуть вмиватися жорсткою водопровідною водою, проте оцінивши ефективність продукту косметологи почали рекомендувати його для більш широкого кола дівчат.
 

Очищати шкіру міцелярною рідиною цілком безпечно, адже у складі не містяться агресивні компоненти, такі як ПАР, луги, та інші речовини, що висушують епідерміс та порушують його природний гідроліпідний захист.
 

Сьогодні виробники пропонують безліч різновидів міцелярок, які можна підбирати відповідно до типу шкіри. Важливою особливістю засобу є можливість його використання для демакіяжу очей, що підтверджують висновки офтальмологів. Продукт не викликає подразнень та небажаних реакцій, тому підходить навіть дівчатам схильним до алергії.

  

Широкий асортимент та якісна продукція в онлайн-магазині Ezebra

  

В нашому інтернет-магазині можна замовити міцелярну воду та іншу косметику для всієї родини в Україні за доступними цінами. На віртуальних полицях магазину представлено безліч оригіналів засобів відомих брендів, якість яких підтверджена численними позитивними відгуками. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони популярними компаніями-перевізниками.

pixel