Автозасмага

( кількість товарів: 80 )

Автозасмага

Сьогодні засмага вважається дуже модною. Однак, варто пам’ятати, що довгий час, проведений на сонці, може викликати негативні наслідки, такі як подразнення і навіть опіки. Особи, які мають надзвичайно делікатну, світлу шкіру або ж велику кількість родимок взагалі не повинні засмагати, адже це підвищує ризик захворювання на рака шкіри. Такі люди, як і інші, мріють про красивий, золотисто-коричневий колір шкіри. У цьому їм може допомогти

Автозасмага |

автозасмага. Таке рішення є набагато безпечнішим, а крім цього ефект засмаги з’являється значно швидше. 

 

Як діє автозасмага?

  

Колір шкіри залежить від кількості меланіну, її натурального барвника, товщини епідермісу та кровообігу. Косметичний засіб, такий як хороша автозасмага, створює ефект справжньої засмаги, не впливаючи на продукцію цієї речовини. Такий продукт діє лише поверхнево, він не потрапляє до глибших шарів епідермісу. Секрет його дії прихований у вмісті дигідроксиацетону, тобто DHA, сахариді, що входить у реакцію з амінокислотами, які містяться у роговому шарі епідермісу. У результаті цієї реакції шкіра набуває більш бронзового відтінку.
 

Не варто перейматися тим, що отримана засмага змиється під час купання – вона зникає лише в результаті відшаровування епідермісу. Спочатку автозасмага блякне, а вже потім повністю сходить. Важливим є те, що DHA, застосована у кожній автозасмазі, повністю безпечна для здоров’я. Вона не закриває пори та не пошкоджує епідерміс. Аби отримати бажаний ефект, разом з автозасмагою слід використовувати зволожувальний косметичний засіб – крем, бальзам або олійку. Таким чином, шкіра не буде висушуватися.

 

Що характерне для хорошої автозасмаги?

  

Якщо хтось задумується над тим, яку автозасмагу обрати, перше, що потрібно зробити, – звернути увагу на тон своєї шкіри. Особи зі світлою шкірою потребують одного косметичного засобу, особи з темною шкірою – іншого. Все залежить від концентрації фарбуючої речовини, яку потрібно відповідно підібрати. Для отримання оптимальних результатів зазвичай рекомендується використання різних косметичних засобів для обличчя та інших частин тіла (завдяки цьому можна уникнути різниці у забарвленні окремих частин). Якщо ж продукт використовуватиметься на шкірі, схильній до старіння, варто аби такий продукт додатково містив речовини, які сприятимуть сповільненню цього процесу (наприклад, антизморшкова дія).

 

Хороша автозасмага – як її використовувати?

  

Яким ідеальним б не був косметичний засіб, потрібно вміти його застосовувати. Насамперед, потрібно пам’ятати про те, що перед використанням слід випробувати продукт на невеликій ділянці шкіри, аби переконатися, що він не викличе алергічної реакції. Приблизно через добу, можна виявити, чи підходить Вам ця автозасмага. Перед застосуванням автозасмаги слід виконати пілінг. Він вигладить мертвий епідерміс та згладить поверхню шкіри, завдяки чому ефект засмаги буде набагато кращий. Наносити косметичний засіб слід без поспіху. Важливою є ретельність, а не швидкість виконання процедури, тому рекомендується наносити продукт частинами, повільно поширюючи його по тілі.

pixel