Інтимні товари

( кількість товарів: 138 )

Інтимні товари

Сексуальна революція у кінці 20 сторіччя підштовхнула розвиток ринку інтимних товарів і зробила засоби контрацепції доступними для широкого кола покупців. До цього багатьом було навіть невідомо про існування презервативів, а сама тема сексу практично не обговорювалася у консервативному суспільстві.

Перший у світі інтим-магазин з'явився у США лише 1974 року. Він відкривався для феміністок, щоб вони змогли подолати сором та захистити себе від статевих інфекцій і небажаної вагітності. Але лише у 90-х про контрацепцію почали говорити відкрито.

Інтимні товари eZebra

 

Усе необхідне для безпечного задоволення

 

Перегляд моральних норм та зменшення впливу церкви на відносини між чоловіками та жінками перевернули уявлення про секс. Любовні втіхи перестали вважатися виключно способом продовження роду, у продажу стала з'являтися різноманітна продукція у вигляді контрацептивів, лубрикантів, змазок та інших засобів, котрі призначені не лише для контрацепції, але й для посилення задоволення обох партнерів. 

Сьогодні навіть, здавалося б, звичайні презервативи відомі бренди пропонують у різноманітних варіаціях. Кожен має можливість підібрати для себе не лише відповідний розмір, але й той варіант, котрий допоможе посилити чутливість та урізноманітнити інтимне життя, тим паче, що ціни на інтимні товари досить доступні. 

 

Пропонуються якісні сертифіковані продукти:

  • класичні;
  • ультратонкі;
  • ребристі;
  • безлатексні (не викликають алергічних реакцій).

 

Така продукція не лише допомагає захиститися від незапланованої вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, але й попереджають розтріскування та подразнення ніжної слизової оболонки завдяки покриттю спеціальною змазкою.

 

Комфортний онлайн шопінг з Ezebra

 

Ми пропонуємо купити інтимні товари в Україні європейської якості за доступними цінами. У каталозі представлені оригінали кращих продуктів світових брендів. Для зручності пошуку відповідних варіантів сайт оснащений вбудованими фільтрами, детальними описами товарів, їх складу та особливостей використання. Зробити правильний вибір допоможуть відгуки наших клієнтів, а уважні менеджери готові в будь-який момент надати детальну консультацію з приводу асортименту та оформлення замовлення. Доставка здійснюється по Києву та всій Україні в максимально стислі терміни популярними транспортними компаніями. Вам безкоштовно доставлять замовлення, якщо його сума від 700 грн. 

pixel