Леза, картриджі

( кількість товарів: 37 )

Леза Картриджі

Гоління, незалежно від того, чи це стосується чоловіка, чи жінки, повинно забезпечувати ефект гладенької шкіри без подразнень. Ніхто не любить змагатися з набридливим, врослим волоссям чи некрасивими цятками, які можуть з’явитися на поверхні шкіри в результаті запального стану. Аби запобігти появі почервонінь, слід використовувати добре підібрані косметичні засоби, але часом навіть вони не допоможуть, якщо не використовувати правильні інструменти для гоління.  

Леза Картриджі |

Тому варто подбати про те, аби леза станка були якнайвищої якості, і зберігали свою гострість під час процедури. 

 

Яким повинно бути лезо для станка?

  

Мабуть, всі добре розуміють, що основою станка для гоління є лезо. Без нього станок би не міг працювати і видаляти небажане волосся. Кожне лезо для гоління повинно мати відповідний зріз, аби забезпечити найкращу точність, незалежно від того, під яким кутом буде застосований станок. Для кращої ефективності окремих інструментів використовують подвійні, потрійні, а навіть ще численніші леза, які допоможуть ретельно усунути волосся навіть з найбільш проблемних місць. Хороші леза для станка повинні знаходитися дуже близько до себе, аби забезпечити максимальний комфорт конкретного пристрою.

 

Станки зі змінними картриджами

  

Не всі люблять використовувати популярні одноразові станки, які треба часто викидати і купувати нові. Саме тому, використовують станки зі змінними картриджами. У порівнянні з одноразовими станками, вони більш практичні, однак потрібно пам’ятати, що слід їх змінювати коли вони притупляться. Картриджі слід оновлювати кожних 10-12 днів, аби бути впевненим в ефективно проведеній процедурі і відсутності порізів. Такі картриджі можна придбати як у версії для чоловіків, так і для жінок. Вони допомагають легко усунути чоловічу щетину та жіночі волоски з таких частин тіла, як ноги, пахви та бікіні.

 

Картриджі для станків – якими вони повинні бути?

  

Величезною популярністю користуються станки зі змінними картриджами. Зазвичай вони містять кілька лез для кращого видалення волосся та спеціальну смужку, що відповідає за зволоження. Найчастіше вона виготовляється з таких речовин, як алое, кокосове молочко чи парафін. Часом в картриджах знаходяться також піноутворюючі речовини або ж звичайне мило. Картриджі такого типу слід змінювати вчасно, особливо, коли зменшується точність леза, чи закінчується зволожувальна речовина, яка відповідає за безболісне гоління. У нашому інтернет-магазині доступні різні картриджі. Тому, можна спокійно обрати той, який відповідатиме конкретним потребам. Особи, що страждають від шкірної алергії, або ті, які змагаються з будь-якими дерматологічними проблемами, повинні звернути особливу увагу на належне зволоження.

pixel