Леза і картриджі

( кількість товарів: 28 )

Леза і картриджі

Процедура гоління вже давно перестала проводитися виключно у салонах та цирульнях. Тепер видалення небажаної рослинності з обличчя і тіла у домашніх умовах без складнощів проводять як жінки, так і чоловіки. Що процес пройшов швидко, гладко і безболісно, виробники косметики пропонують різноманітні піни, гелі, станки для гоління і, звісно ж, змінні картриджі для бритви...

Леза і картриджі

 

Асортимент, особливості та рекомендації з вибору

 

В асортименті косметичних компаній сьогодні представлено широкий вибір станків для гоління та змінних касет до них, завдяки яким гоління стає комфортним, безпечним і ефективним. Подібні застосунки пропонуються у різних варіаціях:

  • Для чоловіків — картриджі для бритви з 3-ма чи 5-ма надгострими лезами і захисними мікрогребенями, що підіймають волоски для їхнього швидкого видалення. Спеціальні зволожувальні смуги на касетах дозволяють уникнути подразнення та запобігти мікропорізам. 
  • Для жінок — картриджі з 3-5 рухомими лезами, які дозволяють безперешкодно видаляти волосся навіть у надчутливих, складнодоступних зонах, додатково можуть бути оснащені зволожувальними смугами чи кремово-мильним розчином для максимально гладкого гоління. 

 

Використання змінних касет дозволяє зекономити на придбанні нових станків. Підбирати їх слід залежно від типу та фірми-виробника станка. Засоби пропонуються у герметичних пакуваннях по 2, 4, 6 штук, що забезпечує їхню повну стерильність. 

 

При виборі, крім типу бритви, варто враховувати тип шкіри — для жирної та нормальної підійдуть гострі леза, а для чутливої — м'які, зі зволожувальною смужкою. Додатково варто придбати гель чи піну і спеціальний засіб після гоління.

 

Все для комфортного і гладкого гоління у європейському магазині косметики Ezebra

 

Ми пропонуємо купити леза і картриджі для гоління за доступними цінами. У каталозі представлено кращий в Україні вибір оригіналів засобів для видалення небажаного волосся від провідних світових виробників. Зручний сайт з системою вбудованих фільтрів, детальними описами з зазначенням ключових характеристик і відгуками реальних покупців про якість товарів допоможе швидко підібрати необхідну продукцію. Здійснити покупку можна буквально за пару хвилин із доставкою по Києву чи в будь-який інший регіон країни. 

pixel