Бігуді

( кількість товарів: 11 )

Бігуді

Жінки дуже люблять зміни, тому кожного дня ми стараємося бути іншими. Ті, хто має кучеряве волосся, часто хочуть його вирівняти, натомість власниці прямого волосся мріють про красиві локони. На щастя, існує велика кількість способів, завдяки яким можна їх отримати. Одним з найпопулярніших аксесуарів, що забезпечує тривалий ефект, є бігуді. Завдяки їм, жінки можуть тішитися красивими кучерями, не порушуючи структуру волосся. Звичайно, аби

Бігуді eZebra

 досягнути красивого ефекту, потрібно вміти правильно їх використовувати. 

  

Бігуді для волосся – навіщо вони потрібні?

  

Напевно кожна жінка, принаймні раз, тримала у своїх руках бігуді для накручування волосся. Вони служать для завивання окремих пасм та створення цілісної стилізації більш або менш інтенсивних кучерів. Кінцевий ефект залежить від способу використання аксесуарів. Найдовше тримаються дрібні кучері, створені у результаті хімічної завивки. Якщо ж волосся є менш піддатливим до перукарських процедур, ефект традиційного накручування волосся утримується протягом одного дня, а пізніше увесь процес слід знову повторити.

  

Бігуді для накручування волосся – надзвичайна точність

  

Завдяки добре підібраним бігуді для волосся, можна створити ефектну стилізацію, про яку мріятиме кожна жінка. Правильне використання та хороша фіксація допоможуть створити ефект натурального кучерявого волосся. Необхідно знайти аксесуари, які на 100% виконають усі Ваші потреби, адже саме тоді можна буде спокійно експериментувати, не хвилюючись про те, що щось піде не так.

  

Типи бігуді для волосся

  

Слід знати, що існує декілька типів бігуді. Одним із них є великі бігуді для волосся, які чудові пасують для підкручування кінчиків. Завдяки їм, можна також створити ефект злегка хвилястого волосся. Вони не призначені для типового накручування волосся, але з їх допомогою можна створити красиву укладку. Ще одним популярним типом є бігуді-липучки. Ці бігуді надзвичайно легкі, тому вони не обтяжують волосся. Якщо Ви оберете більший розмір, Ви зможете ефективно підняти волосся біля коренів. Для бігуді, призначених для хімічної завивки, характерна вузька форма, яка дозволяє створити надзвичайно дрібні кучері.
 

Спіральні бігуді забезпечують надзвичайну ефективність завдяки тому, що вони підкручують волосся від самих коренів. Також варто згадати про папільйотки – делікатні губки, в середині яких є еластичний дріт. Вони призначені для створення густих кучерів різної форми. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете різноманітні бігуді для накручування волосся – вирішіть, яку зачіску Ви бажаєте отримати, та оберіть ті бігуді, які допоможуть Вам у цьому.
 

  

Бігуді для волосся – як застосовувати?  

  

За допомогою професійних бігуді можна отримати, як традиційні кучері з однаковими завитками, так і покращити стилізацію коротшого волосся. Бігуді для волосся рекомендується використовувати на ніч, адже тоді Ваше волосся закрутиться ще краще. Накручувати на бігуді краще вологі пасма, попередньо нанісши на них трохи піни. Починати завивку найкраще з потиличної зони, намотуючи пасмо за пасмом.

pixel