Гель для гоління

( кількість товарів: 6 )

Гель для гоління

Гоління — обов'язковий етап як чоловічої, так і жіночої гігієни. Щоб видалення волосся пройшло безболісно, а після процедури не з'явилися порізи та подразнення, виробники косметики пропонують різноманітні засоби, найпопулярнішим серед яких є гель для гоління. З його допомогою можна швидко позбутися небажаної рослинності й надовго зберегти гладкість шкіри...

Гель для гоління

 

Асортимент і переваги

 

Перші пінки для гоління винайшли арабські цирульники, які використовували для видалення волосся збиту мильну піну з додаванням ефірних олій. Її наносили на обличчя чоловіків спеціальними пензлями — помазками. 

 

Сьогодні подібні засоби пропонує багато відомих косметичних брендів у зручних упаковках з дозатором. Завдяки своїй гелеподібній текстурі продукти швидко перетворюються в об'ємну піну та здатні проникати у шкіру, пом'якшуючи епідерміс і волоски, забезпечуючи гладке ковзання станка для гоління. 

 

При виборі відповідного продукту слід враховувати тип своєї шкіри:

  • для жирного епідермісу підійдуть засоби зі спиртом у складі, які допоможуть усунути сальний блиск;
  • для чутливої шкіри варто обирати продукти із заспокійливою та протизапальною дією, у їхньому складі може бути присутній анестетик;
  • нормальній шкірі підійде будь-який з перелічених продуктів. 

 

Гелі мають ряд переваг порівняно з іншими засобами аналогічного призначення:

  • легка текстура і рівномірний розподіл по шкірі;
  • помітний зволожувальний та пом'якшувальний ефект;
  • глибоке проникнення в епідерміс;
  • запобігання травмам і мікропорізам;
  • економічне витрачання. 

 

Кращі засоби для гоління в європейському магазині косметики Ezebra

 

У нас ви можете купити гель для гоління кращих європейських брендів за приємними цінами. У каталозі представлено широкий асортимент оригіналів засобів для чоловіків і жінок, за допомогою яких можна швидко впоратися з небажаною рослинністю на обличчі та тілі. Якість товарів підтверджують прямі поставки продукції від виробників та сертифікати відповідності європейського зразка. Завдяки зрозумілому сайту з вбудованими фільтрами, детальними описами і відгуками реальних покупців ви зможете швидко підібрати відповідний товар і замовити його з доставкою по Києву та Україні. 

pixel