Для кутикули

( кількість товарів: 49 )

Для кутикули

Кожна жінка мріє про красиві та доглянуті руки. Вони є нашою візитною карточкою та іноді можуть багато розказати про нас самих. Основою догляду за руками є використання захисних, зволожувальних та відновлювальних кремів. Якщо ці засоби досить популярні, то продукти для сухих, роздряпаних кутикул навколо нігтів, або ж препарати для живлення нігтів, використовуються дуже рідко. У боротьбі з проблемною кутикулою навколо нігтів чи проблемними нігтями велике значення відіграє регулярність. Які продукти обрати для догляду?

Засоби для догляду за кутикулою |

 

Що повинні містити засоби для кутикули

  

Засоби, призначені для догляду за кутикулою навколо нігтів, можуть мати форму олії, гелю чи крему. Їх можна наносити пензликом, піпеткою чи маркером. Однак, незалежно від форми та способу нанесення, ми повинні пам’ятати про те, що продукти повинні бути збагачені поживними речовинами. Що вони повинні містити? Насамперед, варто перевірити на етикетці, чи в складі є олія авокадо, оливки чи мигдаля – це ті складники, які регенерують, зволожують та згладжують кутикулу навколо нігтів. Вітаміни також вважаються важливим компонентом, тому чудово, якщо Ваш препарат матиме вітамін А чи Е. Вони відновлюють шкіру та прискорюють загоювання.

 

Як часто потрібно використовувати кондиціонери для кутикули?

  

Навіть кілька разів на день! Для забезпечення базового догляду потрібно використовувати живильні засоби два рази на день. Особи з серйозними проблемами можуть застосовувати їх частіше. Якщо кутикула роздряпана, тверда, а проблема стосується усіх або більшості нігтів, це знак того, що потрібно скористатися кондиціонером для кутикул і часто його використовувати: кілька разів протягом дня. Якщо навколо нігтя створюються рани в результаті кутикул, що задираються – це також підказка, яка вказує на необхідність застосування кондиціонеру. Якщо кутикула кровоточить, потрібно зміцнити організм зсередини і скористатися продуктом, збагаченим вітамінами та мінералами, наприклад, залізо, магній, вітаміни А та Е.
 

Так як засоби для кутикули часто мають форму олійки, їх часте використання протягом дня може бути проблемним, а саме через її поглинання. Тому потрібно обирати такі продукти, які швидко поглинаються та проникають глибоко в шкіру.

 

Правильний догляд під час обрізання кутикули

 

Під час манікюру можна дуже легко пошкодити кутикулу. Косметична індустрія приходить на допомогу та пропонує продукти, що пом’якшують кутикулу, полегшують її відсування та видалення. Засіб для видалення кутикули за декілька хвилин дозволить перемогти навіть найбільш неслухняну кутикулу. Через декілька хвилин після нанесення кутикула  

pixel