Віск для депіляції

( кількість товарів: 57 )

Воск для депіляції

Небажана рослинність на обличчі та тілі є серйозною проблемою для більшості жінок по всьому світу, тому вони постійно шукають способи позбутися від неї швидко та на тривалий термін.
 

Одним із ефективних методів є ваксинг, що передбачає видалення волосків із коренем за допомогою спеціального воску. Він є відмінною альтернативою бриттю та робить шкіру гладенькою на 1-2 тижні.  Сьогодні виробники пропонують покупцям декілька

Воск для депіляції |

різновидів воску для депіляції, що підходить як для домашнього, так і для професійного використання.

 

Різновиди продуктів на всі випадки життя

  

Смужки — один з найбільш зручних та практичних засобів являє собою паперові смуги, на які нанесено спеціальний липкий розчин, що не потребує попереднього нагріву. Достатньо прикласти смужку до шкіри та різко зняти її разом із волосками. Застосовувати такий продукт досить просто, особливо для депіляції обличчя та інших невеликих ділянок.
 

Касети — спеціальні ємності, наповнені смолистою сумішшю використовуються разом із приладом, котрий нагріває віск до безпечної температури (приблизно 37 °C). Нагріта суміш наноситься на шкіру, з розміщенням поверх неї смуги з тканини або паперу, після чого волосся видаляється різким рухом у протилежному його росту напрямку. Ідеально підходять для депіляції рук, ніг та інших ділянок тіла із рівною поверхнею.
 

Цукрова паста — спеціальна суміш, котра може використовуватися без додаткових приладів. За рахунок високої пластичності її можна швидко та просто розподілити навіть у важкодоступних ділянках, таких як пахви чи зона бікіні.

 

Переваги покупки у магазині косметики Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити віск для депіляції в Україні за прийнятною ціною. В асортименті представлені виключно оригінали продуктів провідних брендів відмінної якості, що завоювали позитивні відгуки не лише серед звичайних дівчат, але й серед майстрів депіляції, замовити які можна з доставкою в будь-яку точку країни.

pixel