Аксесуари та інструменти

( кількість товарів: 324 )

Аксесуари та Інструменти

Руки – це наша візитна карточка. Саме на них ми звертаємо увагу в першу чергу, наприклад, коли вітаємося з кимось або виконуємо щоденні справи у товаристві інших осіб. Доглянуті, красиві руки, насамперед, асоціюються з нігтями. Що ж потрібно робити, аби вони були сильними та здоровими?

Нігті значною мірою піддаються механічним пошкодженням під час виконання роботи руками.

Аксесуари для нігтів |

Якщо ж вони добре доглянуті, нігті не повинні ламатися. Схильність до роздвоєння та ламкість можуть свідчити про те, що щось не так, і слід діяти, аби запобігти пошкодженням. 


 Догляд за нігтями

 

 Сильні нігті – це як використання кондиціонерів з вітамінами, так і внутрішня дія: правильна дієта, її доповнення вітамінами, магнієм і кальцієм. Правильне, збалансоване харчування має корисний вплив як на цілий організм, так і на стан нігтів.
 

Зовнішнє живлення нігтів – це нанесення зміцнювальних речовин та комплексів вітамінів безпосередньо на нігтьову пластину. Вони допомагають її зміцнити, однак, це слід робити більше для профілактики, ніж для лікування. Основним є зміцнення зсередини.
 

Доглянуті нігті – це також кутикула навколо них. Якщо вона кровоточить та задирається, Вам можливо не вистачає вітаміну А. У такому випадку також рекомендується діяти зсередини, тобто додавати вітаміни до дієти. Ззовні ми можемо правильно зволожити руки, а також подбати про те, аби усунути задирки одразу, запобігаючи їх глибшому пошкодженню. 


Красивий вигляд

  

Красиво доглянуті нігті – це основа. Але не слід забувати про красивий вигляд, створений шляхом фарбування та прикрашання нігтів. Альтернативою візиту до салону краси є створення у своєму домі власного куточка з усім необхідним для манікюру та педикюру.
 

Придбання відповідних лаків та приладів, необхідних, наприклад, для покриття гель-лаком, це інвестиція, яка дозволяє виконати безліч фарбувань та створити величезну кількість стилізацій.
 

Під час самостійного фарбування нігтів, можна зіткнутися з кількома проблемами, особливо, якщо ми робимо це рідко. Однією з них є фарбування нігтів на правій руці (для правшів) . Ліва рука зазвичай вважається менш точною. Однак, після декількох спроб можна досягти неабиякої майстерності у самому фарбуванні та у створенні важчих дизайнів. Якщо ж Ви маєте проблеми з оздобленням, а мрієте про красивий візерунок, можна придбати вже готові наклейки, які достатньо лише прикласти до нігтя та покрити спеціальним засобом для фіксації.
 

Стійкість нашого манікюру залежить від продуктів, які ми використовуємо. Кожен манікюр потрібно завершити топом (top coat), тобто зміцнювальною речовиною, яка запобігає відшаровуванню лаку і покращує його стійкість до дії механічних чинників навіть до 7 днів. Найкращі засоби для фіксації захищають від повного відшаровування лаку. Процедуру потрібно повторювати тоді, коли ніготь почне відростати. Виконуючи манікюр у домашніх умовах, потрібно подумати також про осушувачі для лаку. Це препарати, які прискорюють сушіння лаку, навіть якщо на нігтьову пластину було нанесено декілька шарів.

pixel