Основи та кондиціонери для вій

( кількість товарів: 62 )

Основи та кондиціонери для вій

Ефект довгих та чудово підкреслених вій отримати не так вже й легко. Це вимагає певного вміння, а також використання високоякісних косметичних засобів. Тому варто інвестувати не тільки в хорошу туш для вій чи тіні для повік, а також в якісний кондиціонер для вій, який забезпечить зволоження, живлення та матиме позитивний вплив на їх ріст.  Для того, щоб мати довгі та міцні вії, слід використовувати зміцнювальні косметичні засоби.  

Основи та кондиціонери для вій eZebra

Прикладом цього є кондиціонер для вій, який здобуває все більшу популярність. Завдяки регулярному використанню продукта, Вам не потрібно буде нарощувати вії. 

 

Зміцнювальний кондиціонер – міцні та здорові вії

  

Аби надати своєму погляду ефективності та заворожувати ним усіх оточуючих, рекомендується використовувати кондиціонер для вій. У чому полягає його дія? Цей засіб ефективно стимулює ріст вій, робить їх густішими, у результаті чого, вони стають довгими, густими та здоровими. Ще однією важливою функцією є поглиблення натурального кольору та додавання йому інтенсивності.
 

У нашому магазині Ви можете знайти кондиціонери від багатьох виробників, наприклад, Biotebal, Joanna, Golden Rose, Maybelline, Nanolash, Semilac і т.д. – усі вони різняться між собою складом та ціною. Важко сказати, який кондиціонер є найкращим. Тому варто протестувати декілька, аби знайти той, який відповідатиме конкретно Вашим потребам.

 

Ефекти використання основ та кондиціонерів для вій

  

Після першого застосування Ви не побачите ефекту. Неймовірні результати помітні лише при регулярному використанні. Рекомендується застосовувати продукти мінімум 3-4 тижні, лише тоді Ваші вії стануть довшими та густішими. Кондиціонер дуже легкий та зручний у застосуванні – достатньо лише провести пензликом риску вздовж лінії вій на верхній повіці.
 

Кондиціонер для вій – це косметичний засіб, який стимулює ріст вій та запобігає їх випадінню. Регулярне використання пришвидшує ріст вій, відновлює їх, зміцнює, зволожує та додає їм блиску. Неймовірний погляд – забезпечений!

 

Корисні рослинні екстракти

  

Звичайні кондиціонери для вій містять активні складники, наприклад, такі як біматопрост або його похідні, пептид, що зміцнює ріст вій, корисні рослинні екстракти – екстракт з насіння льону, коріння аїру тростинового, женьшень, листя хвощу польового, кропиву, календулу. Ці складники не лише зміцнюють вії, але й ефективно їх живлять, надають об’єму. Також вони чудово сприяють догляду за бровами.
 

Кондиціонери часто збагачені вітамінами, провітамінами та гіалуриновою кислотою, які ефективно проникають в структуру волосся, зміцнюють його та запобігають пошкодженням. В результаті, волосся стає міцним, густим та темнішим.

pixel