Емульсія для тіла

( кількість товарів: 14 )

Емульсії для тіла

Емульсія для тіла — особливий доглядовий засіб, який складається з води та натуральної олії. Завдяки особливій, зручній для використання, концентрованій формулі продукт ідеально підходить для щоденного догляду, живлення і зволоження епідермісу, а також для вирішення ряду проблем, включно з целюлітом, в’ялістю, розтяжками. 

Емульсії для тіла eZebra

 

Асортимент і переваги

 

Емульсії для тіла бувають декількох видів, які відрізняються особливостями складу:

  • Прямі — на 90% складаються з води, за рахунок чого швидко проникають у шкіру та не лишають після себе липкої плівки. Залишкові 10% формули припадають на концентрат рослинних олій та екстрактів. 
  • Зворотні — мають концентровану формулу, понад 50% якої складається з жирів, насичених поживними речовинами та цінними мікроелементами. За рахунок густої консистенції здатні глибокого проникати у шкіру й зберігати вологу в дермі, підвищувати еластичність та пружність шкірних покривів, розгладжувати дрібні зморшки, однак після нанесення на тілі може з’являтися жирний блиск. 
  • Багатокомпонентні — складаються одразу з кількох водних та олійних фаз. Як правило, така емульсія для шкіри випускається професійними брендами косметики, забезпечує швидкий і тривалий ефект, адже корисні компоненти вивільняються поступово. 

 

Зволожувальна емульсія для тіла має цілий ряд переваг:

  • широка сфера застосування — продукт може використовуватися після депіляції, обгортань, для захисту від сонця і прийняття ванни;
  • ефективність — результати стають помітними вже після кількох використань, а при регулярному нанесенні ефект зберігається протягом тривалого часу; 
  • ніжна текстура — легко наноситься і розподіляється, швидко вбирається в шкіру та не залишає слідів на одязі. 

 

Все для краси і здоров'я на сторінках європейського інтернет-магазину Ezebra

 

На віртуальних полицях нашого інтернет-магазину зібрано надширокий асортимент оригіналів доглядових засобів кращих зарубіжних брендів відмінної якості. Ви можете обрати і купити емульсію для тіла, а також іншу якісну продукцію за привабливою ціною. Для зручності пошуку відповідних товарів каталог оснащено вбудованими фільтрами, містить детальні описи й відгуки реальних покупців, а доставка здійснюється оперативно по Києву та всій Україні. 

pixel