Основи та топи для губ

( кількість товарів: 14 )

Основи і топи для губ

Красиво пофарбовані губи – це чудове доповнення кожного макіяжу. У магазинах можна знайти різні типи помад: від натуральних, напівпрозорих до надзвичайно інтенсивних кольорових відтінків, що будуть стійкими навіть кільканадцять годин. Окрім широкої гами кольорів, розробленої таким чином, що кожна з нас може підібрати правильний колір до свого типу краси, також доступні різні ефекти покриття. Блискучий, металевий, матовий, атласний – кожен з них дозволить Вашому макіяжу набути зовсім іншого характеру.

Основи і топи для губ eZebra

 У Вас уже є улюблена помада, але Ви хотіли б побачити, як вона буде виглядати з іншим ефектом? Перегляньте нашу пропозицію баз і топів! 

 

 Основи і топи для губ – комплексний продукт

  

Основа для помади – це продукт, що володіє декількома важливими функціями. Насамперед, він розгладжує поверхню губ, що значно полегшує нанесення кольорової помадки. При нанесенні матової помади, правильно підібрана основа стане для Вас величезною допомогою. У випадку сухих і пошкоджених губ, Ви уникнете неестетичного підкреслення сухої шкіри. Помада, нанесена на основу, краще виглядатиме и триматиметься на губах. Крім цього, завдяки основі можна змінити ефект покриття будь-якої помади. У магазинах доступні спеціальні продукти, які потрібно наносити під помаду. Вони надають красивого, матового покриття, популярного протягом останніх кількох сезонів.

 

Форми губних помад

  

Якщо мова йде про форми помад, то їх вибір насправді великий. Все залежить від Ваших вподобань та консистенції косметичного засобу, з яким Ви хочете її поєднати. Існує золоте правило: легкі, рідкі косметичні засоби слід поєднувати з продуктами, котрі мають таку ж саму структуру. Класичні помади можна вдало поєднувати з будь-яким типом основи або топу. Якщо Ви любите виконувати макіяж пензликами, обирайте гелеві продукти у формі баночок. Завдяки їм Ви зможете точно нанести косметичний засіб. Тюбики та олівці – це хороший варіант для початківців – вони наносяться так само, як і будь-яка інша помада. Ви можете обрати безбарвні та нюдові варіанти. Експериментуйте, все у Ваших руках.

 

 Один продукт, а скільки користі

  

На щастя, у наш час не потрібно купувати улюблені кольори помади з різним фінішом, аби експериментувати з різними ефектами. Все, що потрібно зробити –придбати хорошу базу чи топ. Цей невеликий багатофункціональний продукт дозволить Вам створити різні ефекти, використовуючи ті помади, які у Вас вже є. Крім цього, такий продукт покращить стійкість макіяжу губ – тепер навіть найдовші вечірки або вишукані вечері не стануть для Вас проблемою. Цей продукт має ще одну величезну перевагу. Завдяки тому, що Ви не наносите помаду безпосередньо на губи, а на інший продукт, який вважається своєрідним захисним бар’єром, Ви полегшуєте видалення макіяжу. Вам буде набагато простіше повністю змити його і підготувати обличчя до вечірнього догляду.

pixel