Маски

( кількість товарів: 690 )

Маски для обличчя

Через насичений графік і ритм життя далеко не у всіх дівчат є час на догляд за собою та регулярне відвідування косметолога. Піклуватися про здоров'я та красу шкіри допомагають виробники косметики. Одним із самих популярних продуктів є маска для шкіри обличчя, що забезпечує інтенсивний догляд та відновлення у домашніх умовах.  Ефективна маска для обличчя є концентрованим продуктом, який слід застосовувати періодично для вирішення певних проблем:

 

Маски для обличчя І

 

Маски для обличчя eZebra

• зволожуючі та живильні — для боротьби з сухістю та в'яненням;
• очищаючі та протизапальні — для проблемної жирної або комбінованої шкіри з висипами;
• заспокоюючі — для усунення подразнень та запалень на особливо чутливій шкірі;
• підтягуючі — для боротьби з первинними ознаками старіння та мімічними зморшками.
 

У продажу представлені різноманітні форми засобу, обирати які слід відповідно до призначення та власних побажань. Перш ніж купити маску для обличчя слід уважно вивчити її склад, показання до використання та консистенцію. Так:
 

• тканинні — являють собою матерію просочену концентрованим складником, найбільш зручні у використанні, адже достатньо розподілити тканину по обличчю та витримати протягом вказаного виробником часу;
• гелеві та кремові — наносяться на шкіру щільним шаром, після чого змиваються за 5-10 хвилин;
• порошкові — потребують розведення водою чи спеціальним активатором та мають найбільшу ефективність. 

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

 

На сайті нашого інтернет-магазину в Україні можна вибрати та купити маски для обличчя різного призначення (лікувальні, відновлюючі, доглядові) та цінового сегменту — від бюджетних засобів мас-маркету до оригіналів люксових продуктів відомих брендів. Завдяки прямим поставкам косметики з Європи нам вдалося встановити прийнятні ціни на товари найвищої якості, що підтверджують численні відгуки наших клієнтів. 

pixel