Резинки для волосся

( кількість товарів: 41 )

Гумки для волосся

Стилізація волосся – це не легкий виклик. Незалежно від того, чи жінка має коротке волосся, чи красиві, довгі кучері, їй будуть потрібні аксесуари, що дозволяють створити неймовірні зачіски. Довге волосся часто плутається, а поодинокі пасма можуть впадати до очей та губ. Саме тому варто придбати аксесуари, які допоможуть утримати їх на місці, наприклад, гумки для волосся. Вони дуже практичні, дозволяють запобігти заплутуванню волосся, а крім цього 

Гумки для волосся eZebra

виглядають дуже красиво, завдяки чому стають також чудовою прикрасою, яка урізноманітнить кожну зачіску 

  

Гумки для волосся – величезний вибір

  

Аксесуари, що допомагають в стилізації волосся, зазвичай виступають у різних формах. Це стосується і резинок. Наприклад, у нашому інтернет-магазині Ви без проблеми знайдете багато моделей різних кольорів. Кольори веселок точно оживлять кожну зачіску, незалежно від відтінку волосся. Серед гумок, доступних у нашому магазині, є як дуже тонкі (ідеальні для створення маленьких хвостиків), так і грубші (для утримання густішого волосся). Є також варіанти з металевими додатками.
 

Практичним рішенням вважаються силіконові резинки, особливо тоді, коли хтось збирається робити косичку. Також вони часто використовуються в перукарських салонах, які займаються стилізаціями такого типу.

  

Яку гумку для волосся обрати?

  

Вибір правильної гумки для волосся залежить зазвичай від їх структури. Для тонкого волосся, для якого характерна делікатна структура, а також волосся, яке часто плутається, рекомендуються дещо делікатніші моделі, які не викликають неприємного стягування. Найкращим варіантом для них буде гумка-пружинка невеликої товщини. Слід обирати версії без металевого поєднання, так як під час знімання гумки, вони можуть виривати тонке волосся та ламати його.
 

Більшу свободу вибору, якщо мова йдеться про гумки для волосся, мають особи з густим та грубим волоссям. Проте, потрібно звертати увагу на те, аби не обирати моделі, які не утримуватимуть волосся на місці протягом довшого часу. Хорошими вважаються гумки-пружинки, гумки з металевим поєднанням та силіконові гумки. Потрібно перевірити еластичність останніх, подбати про те, аби вони були досить тісними.

  

Для чого потрібні гумки для волосся?

  

Неправда, що за допомогою гумок для волосся можна зробити лише хвіст, який запобіжить розвіюванню волосся. Завдяки їм, надзвичайно успішно можна створити чудові коки, косички (тонкі та грубі) чи делікатні хвостики. Важливо пам’ятати про те, аби не застосовувати їх на мокрому волосі, адже це може викликати його пошкодження. Перед використанням потрібно добре висушити волосся, лише потім братися за стилізацію. Правильний підбір гумок дозволить Вам створити неповторні зачіски.

pixel