Бронзер

( кількість товарів: 222 )

Бронзери

Бронзер вважається одним з основних елементів щоденного макіяжу – не лише літом, але й протягом всього року. Це надзвичайно універсальний косметичний засіб, який можна використовувати для моделювання, контурування обличчя, посилення ефекту засмаги, а також для додання красивого тону шкірі після літнього відпочинку. Для прихильниць сяючого кольору бронзер стане ідеальним продуктом. Використання бронзеру та хайлайтера додасть Вашій шкірі привабливості та здорового блиску.  

Бронзери – для контурування обличчя

У асортименті нашого магазину знаходяться найкращі бронзери для щоденного використання.
 

Варто протестувати декілька бронзерів, аби підібрати ідеальний для свого обличчя – холодного або теплого відтінку. Можна придбати також універсальний колір, який пасуватиме більшості. Відтінок шкіри – це основний критерій, на який слід звернути особливу увагу, обираючи косметичні засоби для макіяжу.

 

Різні типи бронзерів – який обрати?

  

Контурування та моделювання обличчя – це важлива частина макіяжу, так як вона має величезний вплив на кінцевий результат. Для цього служать бронзери, які надають обличчю теплого відтінку або оптично зменшують її окремі елементи, або ж підкреслюють деякі з них, наприклад, вилиці. Завдання бронзера – надати обличчю трьохвимірного ефекту.
 

Можна виділити різні типи бронзерів – матовий та холодний чи злегка сяючий зробить Вашу шкіру здоровою та доглянутою. Срібний відтінок ідеально підійде особам, які мають холодний відтінок шкіри, а золотий – до теплого типу краси. Доступні також універсальні бронзери та палетки, до складу яких входять хайлайтери та бронзери, що допоможуть створити Вам ідеальний образ. Вибір бронзера залежить від відтінку Вашої шкіри, а також від ефекту, якого Ви бажаєте досягти.

 

 Як наносити бронзер?

  

Існують різні форми бронзеру – кремовий, пресований або стік. Бронзер можна наносити на різні місця – на вилиці, скроні, використовуючи зручну кисть, а також на чоло, лінію щік. Можна застосувати також більший пензлик, аби отримати ефект променистої шкіри. Нанесіть бронзер на лінію під вилицями та на ніс, а потім делікатно розітріть. Шкіра швидко отримує здоровий та свіжий вигляд. А що найкраще, неправильне застосування швидко можна виправити.
 

Крім бронзеру, варто звернути увагу на хайлайтер та рум’яна, адже поєднання цих косметичних засобів дозволить досягнути ідеальних ефектів – красивого, більш худого обличчя з чіткими рисами та здоровою променистою шкірою. Однак, використовуючи бронзер, слід пам’ятати про міру, аби не перебільшити. Правила дуже легкі – темні кольори потрібно наносити на ті частини обличчя, які Ви бажаєте затемнити, а світлі – які Ви хочете підкреслити.

 

 Як обрати?

  

Високоякісний бронзер – це необхідний косметичний засіб у будь-якій косметичці. Обираючи такий продукт, слід звернути увагу на склад продукту, його формулу та призначення. Усі ці фактори потрібно підібрати до потреб своєї шкіри, щоб бути впевненим у ефективності використання даного засобу. Бронзер – це не лише красивий вигляд, а й, насамперед, здоров’я. Саме тому потрібно купувати косметику лише від відомих та перевірених марок. Деколи для того, щоб насолоджуватися ідеальним ефектом довше, варто видати трохи більше. Пам’ятайте про те, що слід обирати не той косметичний засіб, який буде стиратися та розмазуватися, а той, який вишукано підкреслить колір Вашого обличчя.

pixel