Азіатська косметика

( кількість товарів: 371 )

Азіатська косметика

Азіатки, а точніше мешканки Японії та Кореї, це жінки з надзвичайною вродою. Вони забезпечують своїй шкірі винятковий догляд, використовуючи засоби з неповторним складом та високою якістю. Мова йде про азіатську косметику. Перевірте, чому ці продукти так люблять не лише мешканки Азії, але й Європи. Приєднайтеся до найкращих!

Для цієї групи товарів характерне величезне розмаїття продуктів. Велику частину створюють маски для обличчя. Кожна з них має своє призначення.  

Азіатська косметика eZebra

  

Види азіатської косметики

  

Серед численних продуктів можна знайти ті, основною ціллю яких є очищення, зволоження, освітлення, забезпечення еластичності та гладкості, а також зміцнення шкіри. Слід відокремити також продукти, призначені для конкретної частини обличчя, наприклад, для шкіри навколо очей.
 

У більшості цих продуктів використовується сила натуральних компонентів. До їх складу входять екстракт гранату, білих квітів, авокадо, зеленого чаю, лаванди та ін. Крім цього, доступні також маски з колагеном, гіалуроновою кислотою, вітаміном С, пептидами.

  

Цінний слиз равлика та інші складники

  

У продуктах можна знайти суперечливий, але одночасно дуже цінний в косметології слиз равлика. Він виробляється у залозах, що знаходяться на ніжках цієї тварини та має консистенцію гелю. Цей слиз вважається цінним джерелом активних складників. Це, насамперед, натуральні антибіотики, які вбивають шкідливі гриби та бактерії, що викликають запальні стани шкіри. Крім цього, містить гліколеву кислоту, яка допомагає сповільнити процес старіння шкіри, та яка вважається цінною підтримкою при видаленні мертвих клітин епідермісу. Знаходиться тут теж алантоїн, який зволожує шкіру та заспокоює подразнення. Навіть рани завдяки їй загоюються швидше. Цілісність доповнюють колаген, еластин, а також вітамін A, C i E.

  

Форма азіатської косметики

  

Заворожує не лише її склад, а й форма. Надзвичайні упакування азіатських косметичних засобів привертають увагу навіть найбільш вимогливих естетів. Зокрема йдеться про парові креми („steam cream”), що виготовляються з використанням техніки емульгування пари. Завдяки незвичайним та красиво оздобленим упакуванням щоденний догляд набирає нового виміру.
 

Використання азіатської косметики надзвичайно просте та приємне. Ви самі переконаєтесь в цьому, коли скористаєтесь тканинною маскою. Це шматочок бавовняного матеріалу, який завдяки ідеальній формі чудово прилягає до шкіри обличчя. Має отвори для очей та губ. Маска просочена концентрованою есенцією активних складників, які після нанесення проникають в глибину шкіри та не випаровуються. Деякі маски виглядають досить незвичайно, наприклад, мають зображення тварин. Завдяки цьому використання таких продуктів стає більш веселим та приємним. Перевірте, які ще продукти входять до складу цієї категорії. Ви, безперечно, полюбите їх!

pixel