Гребені для волосся

( кількість товарів: 13 )

Гребені для волосся

Добре підібрана та змодельована зачіска додає впевненості, а при нагоді, дозволить виділитися з натовпу. Однак, для її виконання потрібні відповідні інструменти, такі як ножиці, вирівнювачі, плойки та незамінний гребінець для волосся. Саме завдяки йому розчісування навіть сильно заплутаного волосся стає дуже простим. Однак, потрібно пам’ятати, що хороший гребінець для волосся – це продукт, необхідний не лише у перукарському салоні. Без гребінця важко уявити собі

Гребені для волосся eZebra

щоденне життя, тому його не може бракувати у жодному домі.
 

Гребінці для волосся дозволяють, насамперед, розчісувати волосся, але також допомагають ділити їх на частини та укладати. Варто знати, що гребінці поганої якості, виконані з невластивого матеріалу, можуть шарпати, ламати та знищувати волосся, а також пошкоджувати шкіру голову. Саме тому, слід використовувати лише перевірені продукти від хороших виробників. Найкращі гребінці для волосся можна знайти в пропозиції нашого магазину. Якщо Ви працюєте у салоні або ж любити займатися стилізацією волосся в домашніх умовах, то обов’язково перевірте, що ми приготували для наших клієнток. 

  

Гребінець для волосся – який обрати?

  

Гребінці для волосся відрізняються від себе матеріалом, з якого вони були виготовлені. Вони найчастіше виготовляються з пластмаси, дерева чи каучуку. Гребіні відзначаються надзвичайними формами та якістю виконання. Обираючи відповідний до свого волосся гребінь, слід звернути увагу на кілька важливих деталей. Шукаючи хорошого гребінця, потрібно, насамперед, звернути увагу на відстань між його зубчиками. Особи, що мають кучеряве, грубе та густе волосся, повинні обирати моделі з широко розставленими зубчиками. Для рівного, трохи рідшого та тонкого волосся, слід використовувати гребінці з маленькою відстанню між зубчиками.

 

  

Перукарські гребінці – необхідна річ для стилізації волосся у будь-якому професійному салоні

  

Мабуть, жоден перукар не може уявити собі своєї роботи без відповідних інструментів. Серед них обов’язково повинні знаходитися такі аксесуари, як професійні перукарські гребінці. Для їх виготовлення зазвичай використовується високоякісна пластмаса. Аксесуари такого типу дозволяють дбати про структуру волосся та не пошкоджують її під час розчісування. Особи, які хочуть якнайкраще доглядати за своїм волоссям і не хвилюватися про те, що під час розчісування їх структура пошкодиться, повинні використовувати продукти лише найвищої якості.

  

Гребінці для волосся – як за ними доглядати?

  

Гребінці для волосся – це аксесуар, який вживається дуже часто. Через деякий час після його застосування на поверхні засобу збирається мертве волосся, жир, ороговілий епідерміс чи рештки косметичних засобів, тому потрібно пам’ятати про те, аби регулярно його чистити. Усі забруднення можна легко усунути за допомогою води та шампуню. Поверхню гребінців потрібно очищувати за допомогою м’якою щіточки, яка дозволить позбавитися від бруду, який осів між зубчиками. Варто не забувати про те, що такі аксесуари, як гребінці для волосся, слід чистити щонайменше раз на тиждень.

pixel