Зволожувальні маски

( кількість товарів: 174 )

Зволожуючі маски для обличчя

Незалежно від пори року та типа шкіри епідерміс постійно потребує повноцінного зволоження та живлення корисними компонентами. На жаль, далеко не кожна дівчина щоденно використовує крем та інші доглядові засоби, що в кінцевому випадку призводить до тьмяності, сухості та в'янення шкірного покриву. Вирішити ці проблеми допоможуть зволожуючі маски для обличчя, насичені корисними інгредієнтами. Спеціальні маски з ефективною зволожуючою дією можливо

Зволожуючі маски для обличчя |/div>

не замінять дорогі салонні процедури, проте, напевне допоможуть підтримати стан епідермісу на гідному рівні, щоб зберегти його здоров'я та молодість.

 

Переваги застосування та особливості складу

 

Серед позитивних ефектів яких можна досягти інтенсивним зволоженням:  

 • Повернення сяйва та пружності. При достатньому рівні вологи у дермі шкіра стає свіжою та підтягнутою, набагато менше піддається шкідливому зовнішньому впливу поганої екології та ультрафіолетового випромінювання.
 

• Повноцінне живлення. До складу масок гарної якості обов'язково включають корисні мікроелементи та вітаміни, які насичують та пом'якшують епідерміс, сприяючи його розгладженню та відновленню.
 

• Усунення подразнень та запалень. Зволожена шкіра виділяє набагато менше сала, а значить на ній рідше з'являються прищі, чорні цятки та неприємний жирний блиск, тому обличчя виглядає гладким та оксамитовим.
 

• Посилення дії інших продуктів для догляду. Насичена вологою та корисними мікроелементами шкіра краще вбирає активні інгредієнти із інших косметичних засобів, що використовуються для регулярного догляду, тому їх ефективність зростає.
 

У складі зволожувальних масок обов'язково присутні рослинні екстракти, вітаміни, гіалуронова та фруктові кислоти, відомі своїми активними зволожуючою та відновлюючою діями. 

 

Переваги замовлень в європейському магазині косметики Ezebra

  

У нашому інтернет-магазині маски для зволоження шкіри обличчя представлені оригіналами кращих засобів відомих виробників косметики, замовити які в Україні можна з доставкою. Асортимент постійно доповнюється новинками, а для зручності пошуку сайт оснащено зручними фільтрами, детальними описами всіх позицій з складом, ціною та реальними відгуками покупців.

 

pixel