Хна

( кількість товарів: 19 )

Хна для брів і вій

Хна для брів та вій — спеціальний фарбник, що відрізняється натуральним складом і виготовлений із листя особливої рослини — лавсонія, дозволить створити стійке фарбування, яке спеціалісти б'юті-індустрії часто називають біо татуажем. Завдяки особливому складу засіб досить легко використовувати, а його застосування не шкодить волоскам та шкірі, навідміну від хімічних фарбників, і поступово змивається, не викликаючи дискомфорту.

Хна для брів і вій

 

Особливості продукту

  

Для фарбування брів необхідна особлива хна, представлена широкою палітрою відтінків, що може бути розширена за рахунок змішування продуктів різного кольору один з одним.
 

Відтінок хни підбирають під колір волосся та очей, щоб підкреслити риси обличчя та зробити їх більш виразними. Цей засіб дозволяє абсолютно безпечно скорегувати форму брів та створювати ефект перманентного макіяжу.
 

Професійні візажисти та косметологи радять використовувати хну дівчатам з перещипаними бровами, аби надати їм необхідної форми та вигину і позбавитися необхідності щоденно робити макіяж цієї зони.
 

Серед переваг продукту:
 

• Відмінна стійкість — ефект фарбування тримається на шкірі до 7-ми днів, а на волоссі до 30 днів, в залежності від типу шкіри та пост догляду (після фарбування рекомендовано наносити на зону брів олію).
• Безпечність — натуральний склад не потребує використання окислювача та не містить агресивних хімічних компонентів, за рахунок чого його можуть використовувати навіть вагітні та годуючі жінки.
• Доступна ціна — засіб розбавляється до потрібної консистенції звичайною водою та витрачається досить економічно, тому однієї баночки продукту вистачить на рік регулярних домашніх фарбувань.
 

Зручність застосування та ефективність хни підтверджують численні відгуки дівчат, що вже спробували на собі цей засіб, ознайомитися з якими можна на нашому сайті.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити хну для фарбування брів, а також іншу косметичну продукцію відомих брендів в Україні з доставкою пропонує інтернет-магазин Ezebra. В асортименті представлені оригінали засобів відмінної якості кращих європейських брендів за привабливими цінами. Зручна система пошуку та вбудовані фільтри сайту, оперативна доставка, регулярні акції та розпродажі роблять онлайн шопінг в нашому магазині не лише комфортним, але й вигідним.

pixel