Аромотерапія

( кількість товарів: 110 )

Ефірні масла

Ароматерапія - це популярний спосіб догляду за шкірою, волоссям та корекції різноманітних захворювань. Аромамасла додають в домашні та професійні доглядові засоби, а також використовують в чистому вигляді, однак, щоб досягти бажаного ефекту, необхідно підходити до їх вибору з особливою ретельністю та купувати виключно натуральні продукти.  Натуральні ароматичні масла пропонуються в скляних пляшках різноманітного об'єму в межах 5-15 мл, однак, ексклюзивні дорогі масла можуть бути розлиті в 

Ефірні масла eZebra

 

мікрофлакони об'ємом 1-5 мл. В пластикову тару якісні масла не фасують, адже вона не здатна зберегти запах та всі цілющі властивості продукту. Для зручності використання тару оснащують піпеткою чи спеціальною крапельницею.

 

Вибір і використання

 

Натуральні ароматичні масла пропонуються в скляних пляшках різноманітного об'єму в межах 5-15 мл, однак, ексклюзивні дорогі масла можуть бути розлиті в мікрофлакони об'ємом 1-5 мл. В пластикову тару якісні масла не фасують, адже вона не здатна зберегти запах та всі цілющі властивості продукту. Для зручності використання тару оснащують піпеткою чи спеціальною крапельницею.

Вибираючи продукт, слід звертати увагу на щільність фіксації кришечки та наявність захисного кільця. Також, на упаковці обов'язково має бути вказано склад засобу та повна назва рослин з яких його виготовлено. 

У чистому вигляді такі продукти не використовують, щоб не викликати алергічної реакції чи подразнення на шкірі. Їх додають у воду чи до складу домашніх масок та кремів.

 

Використовувати ефірні масла можна одразу кількома способами:

  • Для масажу — концентроване ефірне масло додають до базової основи для пом'якшення та зволоження шкіри. Різноманітні продукти можуть відрізнятися за своєю дією: тонізуюча, розгладжуюча, відновлююча, лімфодренажна.
  • Для ванної — достатньо додати пару крапель аромамасла до теплої води, щоб отримати відчутний ефект: розслабляючий, бадьорячий, протизастудний.
  • Для ароматерапії — додавання масла до небулайзерів, дифузорів та аромаламп допоможе створити приємний аромат з лікувальним ефектом у домі, створити затишну атмосферу. 

 

Переваги покупки на сайті магазину косметики Ezebra

 

Ми пропонуємо купити ефірні масла від кращих виробників органічної продукції з доставкою по Києву та всій Україні. В каталозі представлені оригінали продуктів відомих європейських брендів, котрі пропонуються за вигідною ціною. Для зручності пошуку сайт оснащений вбудованими фільтрами, містить детальні описи товарів та відгуки наших покупців.

pixel