Чоловічі парфуми

( кількість товарів: 983 )

Чоловічі парфуми

Парфуми мають найбільш інтенсивний аромат і цим вони, звичайно, перевершують парфумовану воду, туалетну воду та одеколон. У парфумах концентрація аромату, що розчиняється в спирті, може досягати 25 – 40%. Оскільки парфуми мають сильний та стійкий аромат, вони чудово підійдуть для особливих випадків.
 

Через високу концентрацію ароматичних олій, парфуми коштують дорожче, ніж парфумована чи туалетна вода. Парфуми можуть коштувати навіть кілька тисяч гривень; все залежить від їх ємності, використаних складників та концентрації.

Чоловічі парфуми eZebra

Найдорожчими вважаються парфуми основані на натуральних речовинах. Найбільше цінуються, наприклад, екстракт сірої амбри чи ірис. 

 

Як обрати чоловічі парфуми

  

Вибір аромату, якщо йдеться про чоловічі парфуми, не є таким простим, оскільки на ринку доступна величезна кількість продуктів. Кожний бренд пропонує щось своє, цікаве та унікальне. Найчастіше клієнти обирають парфуми від Calvina Klein, Giorgio Armani, Hugo Boss, Ralph Lauren, або ж від Lacoste, Versace, Mexx, Kenzo.
 

Аромат – це надзвичайно важливий елемент як для чоловіків, так і для жінок. Його слід обирати старанно та без поспіху. Парфуми виражають нашу індивідуальність, віддзеркалюють характер, а також ідентифікують нас. Тому, вони повинні бути ідеальними для нас.

 

Розумні покупки

  

Під час одного візиту до парфумерії рекомендується протестувати максимально 3-4 аромати. Якщо їх буде більше, нюхові рецептори не зможуть чітко розрізнити аромати. Якщо Ви хочете ознайомитися з більшою кількістю композицій, варто завітати до парфумерії декілька разів і поступово виключити ті аромати, які нам не до вподоби.
 

Також важливо, перед здійсненням покупки, перевірити, як аромат презентуватиметься на шкірі. Для цього, слід попросити в магазині зразок парфумів. На кожній шкірі аромат відкривається по-іншому. Безпосередньо після нанесення, парфуми мають один аромат, через декілька годин – інший. Так як парфуми не належать до дешевих продуктів, слід бути впевненими у їх виборі.

 

Коли доречними будуть парфуми, а коли – вода?

  

Якщо для Вас інтенсивність аромату є не дуже важливою, тоді можна задуматися про більш делікатний відповідник парфумів у формі парфумованої води, туалетної води чи одеколону. Туалетна вода найкраще підходить для щоденного використання. Вона більш легка, тому можна не хвилюватися про інтенсивний та задушливий аромат навколо себе.
 

Потрібно пам’ятати, що парфуми не захищають нас від неприємного запаху поту. Вони є лише додатком, який допомагає підкреслити нашу особистість. У боротьбі з надмірною пітливістю Вам допоможе антиперспірант чи дезодорант – все залежить від інтенсивності неприємного запаху чи самого поту. Для того, щоб обмежити пітливість, слід застосувати антиперспірант. Якщо ж Ви бажаєте усунути неприємний аромат, Вам підійде дезодорант.

pixel