Закріплювачі, Змивачі, Осушувачі

( кількість товарів: 219 )

Закріплювачі, Змивачі, Осушувачі

Ці три засоби використовуються у процесі створення манікюру. Як і для чого їх використовувати, на що потрібно звертати увагу, обираючи продукт?
 

Видалення старого лаку з нігтів – це основне, що слід зробити перед виконанням манікюру. Продукт потрібно обирати в залежності від того, що було нанесено на нігтях. Для усунення акрилових та гелевих нігтів використовується чистий ацетон, завданням якого є розчинення штучних нігтів. Ацетоном можна змивати також гібридний лак.  

Закріплювачі, осушувачі та змивачі для нігтів |

 У зв’язку з тим, що він пошкоджує нігтьову пластину, не рекомендується використовувати для змивання звичайного, традиційного лаку. Для такого лаку потрібен безацетоновий засіб. Найкраще, аби такий продукт був збагачений вітамінами, наприклад, вітаміном А та Е чи олійками – мигдальною олією – під час змивання вони додатково живлять нігтьову пластину.

 

Який обрати?

  

Засоби без ацетону мають різні упакування. Найпопулярнішою вважається пляшечка з рідиною, яка наноситься на ніготь за допомогою ватяного диска. Часом пляшечки мають спеціальний дозатор, який після натиснення видає відповідну кількість рідини. Дозатори – це дуже вигідне рішення, завдяки якому не вдасться налити на ватяний диск більше продукту, ніж треба.
 

Засобом для змиття може бути також просочена губка – занурюємо в неї ніготь та витягуємо вже без лаку. Незважаючи на те, що губки дуже зручні в застосуванні, з часом вони висихають. Пляшечка завжди показує нам, скільки там є рідини і коли потрібно купити наступну. Це дуже зручне рішення, адже продукт сам підказує, коли його потрібно поповнити.

 

Осушувачі для нігтів

  

Засоби, призначені для прискорення висихання лаку для нігтів, вважаються дуже зручним рішенням. Якщо немає багато часу, аби чекати на висихання лаку, а нам необхідно пофарбувати нігті, слід використовувати осушувач. Деякі марки уможливлюють висихання лаку протягом 10 секунд після його нанесення, наприклад, Delia Nail Enamel Drayer. Це продукт, що має форму спрею, завдяки чому його нанесення є дуже зручним.
 

Однак, потрібно пам’ятати, що на те, як швидко висохне лак, мають вплив багато чинників. Насамперед, властивості самого лаку: гелеві лаки з огляду на свою еластичність будуть сушитися довше. Декілька шарів лаку не висохнуть так швидко, як висох би один. Варто також знати, незважаючи на те, що нігті ззовні вже сухі, вони не будуть одразу стійкими при контакті з іншими предметами, а при сильнішому ударі – піддаються деформації.

 

Зміцнювачі для нігтів

  

Топи (top coat) також прискорюють висихання лаку. Їх завдання – це зміцнення пофарбованої поверхні нігтя, захист від механічних пошкоджень та відшаровування лаку. Таким продуктом, що зміцнює та прискорює висихання, є зміцнювач. Існує два типи зміцнювачів. Його можна наносити безпосередньо на натуральну нігтьову пластину, аби зміцнити її, захистити від відшаровування та ламкості. Таким продуктом є, наприклад, зміцнювач від Delia (Utwardzacz Diamentowy). Поверхневий зміцнювач наноситься на лак, як топ. Він продовжує стійкість манікюру. Завдяки такому продукту, фарбування нігтів перестає бути таким проблематичним, адже стилізація утримується на багато довше. Економічне та вигідне рішення.

pixel