Парфумована вода для жінок

( кількість товарів: 839 )

Парфумована вода

Парфумована вода – це не те саме, що туалетна вода чи парфуми. Ці три продукти різняться між собою інтенсивністю аромату. Парфумована вода – це щось середнє між делікатною туалетною водою та інтенсивними парфумами. Концентрація ароматичних олійок, розчинених в спирті, у парфумованій воді становить приблизно 10 – 25%.
 

Аромат є надзвичайно важливим, особливо для жінок. Вони люблять красиво пахнути. Аромати виражають нашу індивідуальність, вони такі ж важливі, як і одяг, без якого не можна вийти з дому. 

Парфумована вода eZebra

Парфумована вода має легший аромат, але це ніяк не впливає на її стійкість. Парфумована вода не гірша від парфумів – вона призначена для інших випадків: менш формальні заходи, зустрічі з близькими, обіди та вечері з друзями. Усюди, де ми хочемо розвіяти делікатний, свіжий аромат. 

 

Коли слід застосовувати туалетну воду?

  

Оскільки парфуми дуже міцні, вони не підходять для щоденного використання. Вони чудово пасуватимуть для вечірніх виходів, але для роботи чи походу в магазин – ні. Їх інтенсивність може перешкоджати іншим людям, з якими Ви перебуваєте на роботі, їдете у публічному транспорті, зустрічаєтесь в кафе чи пабах. Аромат – це дуже індивідуальна справа. Кожен має свої вподобання, і той аромат, який подобається Вам, не обов’язково повинен подобатися іншим. Тому, якщо Ви не хочете, аби аромат перешкоджав Вашому оточенню, слід обрати легший варіант парфумів – парфумовану воду.
 

Парфумована вода також чудово підійде як для ділових зустрічей, так і для менш офіційних виходів: вечірок чи зустрічей з друзями.

 

Парфумована вода для жінок

  

Для жіночої парфумованої води характерне величезне розмаїття. Їх можна знайти в пропозиції усіх топових брендів. Не всі аромати виступають у варіантах: парфуми, парфумована вода і туалетна вода. Найбільш поширеною формою є парфумована вода. Її упакування містить абревіатуру EDP або її повну назву eau de parfum, яка у перекладі з французької мови означає «парфумована вода».
 

Якщо йдеться про ціну, то найдорожче коштуватимуть парфуми. Ціна парфумованої води може бути навіть на половину менша. Те, скільки потрібно буде заплатити, залежить від бренду, ємності продукту, концентрації ароматичних олій та їх виду. Найдорожчими вважаються складники натурального походження, наприклад, трояндова, цинамонова чи шафранова олія.

 

Як обрати парфумовану воду

  

Вибір парфумованої води не є таким простим. Жінки часто бувають нерішучими, вони тестують багато різних ароматів, перед тим, як знайдуть той єдиний. Обираючи парфуми, слід не забувати про основне правило, яке говорить про те, що не варто нюхати більше 3-х ароматів. Якщо їх кількість буде більша, нюхові рецептори не зможуть чітко розрізнити аромати, у результаті чого, Ви не вирішите, який аромат відповідає Вам найбільше. У магазині завжди можна попросити зразок аромату, який нам сподобався.
 

Варто пам’ятати про те, що аромат тестера буде більш інтенсивним і може пахнути на шкірі цілком інакше. Якщо перед придбанням цілого флакону, Ви протестуєте те, як виглядатиме парфумована вода при контакті з Вашою шкірою, Ви зможете уникнути будь-яких розчарувань.

pixel