Лаки для нігтів

( кількість товарів: 2210 )

Лаки для Нігтів

Пофарбовані нігті дозволяють повністю змінити вигляд рук: вони стають делікатними, вишуканими та доглянутими. Виробники лаків забезпечують нас різними можливостями: можна обрати блискучі, матові, з різною стійкістю лаки (гібридні, гелеві). Як обрати відповідний лак?
 

Відповідь на це питання дуже проста: той, який Вам подобається. Необхідним у косметичці кожної жінки є лак червоного або ж нюдового кольору. Нюд підходить для будь-якого випадку.

Лаки для Нігтів eZebra

Він забезпечує натуральний ефект, а нігті виглядають доглянутими та красивими. Червоний колір – це вишуканість; він пасуватиме до вечірніх виходів, також буде ознакою рішучості та сильного характеру під час ділових зустрічей.

 

Ефект теж має значення

  

Смаки можуть розходитися не лише на рівні кольорів. Існують також різні ефекти лаків: блискучі, матові, перлинні та інші. Лаки різняться також своєю стійкістю. Фарбуючи нігті звичайним лаком, варто пам’ятати також про топ (top coat), який продовжить його стійкість: він запобігає відшаровуванню та закріпляє шар лаку. Топом можна покрити кожен лак, який не вимагає висушування.
 

Якщо для Вас важливою є стійкість манікюру, хорошим рішенням є гелевий лак, наприклад, з серії Sally Hansen Miracle Gel. Lakier, що має еластичну формулу. Він довше висихає, але його стійкість до механічних пошкоджень більша. Гелеві лаки також можна покривати топом.
 

Для більш вимагаючих рекомендуються гібридні лаки. Їх обов’язково потрібно висушувати у лампі, однак для них характерна найвища стійкість зі всіх натуральних методів, що використовуються під час манікюру.

 

Лаки для нігтів та помада

  

Дуже часто лак для нігтів відповідає відтінку помади. Це не залізне правило, але чудово підійде у випадку вишуканих стилізацій. Часом важко підібрати відтінки так, аби вони пасували один до одного, тому найкращим рішенням буде придбання набору: лак + помада. Semilac пропонує такі продукти. Вони стійкі, дуже добре пігментовані. Помади виступають, як у матових, так і у атласних версіях – кожен щось підбере. Лак – це продукт для гібридного манікюру. Вони разом створюють оригінальні, зручні та цікаві набори, серед яких кожна жінка знайде ідеальний варіант для себе.

 

Оригінальні лаки для нігтів

  

Для більш сміливих рекомендуються лаки, які надають нігтям ефект нестандартного забарвлення: поєднання кольорів чи плавний перехід з одного кольору в інший. Прикладом цього є «котяче око» від Semilac. Забезпечує ефект блискучого, гіпнотичного блиску та дозволяє створити тривимірне покриття на нігтях. Цікавим рішенням є термальний, гібридний лак від Semilac, який змінює свій колір в залежності від температури. Тоді, завдяки одному манікюру можна радіти кільком кольорам. Кольори, що змінюються, подібні до себе, і створюють ефект переходу від жовтого до глибокого помаранчевого, чи, наприклад, від делікатного рожевого до глибокого фіолетового.

pixel