Креми для рук

( кількість товарів: 278 )

Креми для рук

Красиві та доглянуті долоні виглядають молодо та привабливо. Проте, кожного дня вони піддаються негативній дії мийних засобів та фізичній праці. Шкіра долонь дуже делікатна, тому вона потребує допомоги, особливо, коли стає дуже сухою. Тріснута, жорстка і суха шкіра часто пече та спричиняє відчуття дискомфорту. Аби цьому запобігти потрібно скористатися відповідними косметичними засобами, такими як крем для рук. Косметичні засоби цього типу – це чудова допомога проблемним долоням, тому слід не забувати про їх застосування.

Креми для рук |

  

Зимовий крем для рук – для чого він?

  

Восени та взимку шкіра піддається негативному впливу погодних умов, таких як вітер чи мороз. Шкідливий вплив на шкіру долонь спричиняє також часте миття, яке порушує її натуральний захисний бар’єр. На руках можна переносити багато вірусів та бактерій, особливо взимку, тому їх миття є обов’язковим. Шкіру слід забезпечити відповідним захистом.
 

Обираючи найкращий крем для рук, легко можна подбати про свої долоні, чудово їх зволожити і забути про проблеми зі сухістю. Косметичні засоби для догляду за долонями, безсумнівно, подбають про суху шкіру, варто лише обрати хороший крем для рук для того, щоб забути про відчуття печіння та дискомфорту. Коли температура на вулиці стає нижчою, а дні вітряними, варто задуматися про придбання зимового крему для рук. Це дозволить Вам уникнути багатьох неприємностей, пов’язаних зі сухістю долонь і радіти їх красивому вигляду, незалежно від погоди.

  

Який крем для рук варто придбати?

  

Креми для рук – це ідеальна допомога для сухої та знищеної шкіри. Обираючи косметичний засіб, варто затриматися на хвилину та проаналізувати його склад. Добре використовувати продукти, які відзначаються натуральністю та містять в собі все те, що допоможе подбати про долоні. Який крем для рук обрати? У кремах для рук можна знайти багато складників, які забезпечать ефективний захист та догляд за шкірою долонь. Серед них можна виділити гліцерин, який чудово зволожує та змащує. Одним з найбільш популярних складників вважається Q10.
 

Його завдання – згладжування, зволоження та запобігання старінню шкіри. Хороший крем для рук міститиме також згладжувальну та зволожувальну гіалуронову кислоту. Косметичні засоби для догляду за долонями часто включають до свого складу Д-пантенол, який допомагає заспокоювати подразнення. Крім того, в таких продуктах знаходяться рослинні екстракти, наприклад, екстракт зеленого чаю, який ідеально зволожує і затримує процеси старіння. Креми для рук містять в собі такі складники, як сечовина, ромашка, алое, масло ши чи масло какао. Красива і здорова шкіра потребує також вітамінів, тому їх не повинно бракувати у косметичних засобах для рук. Найкращий крем для рук – це скарбниця необхідних вітамінів, таких як вітаміни А, С чи Е.

pixel