Помади

( кількість товарів: 1397 )

Помади для губ

Ідеальний макіяж губ здатний створити завершений бездоганний образ та буквально за кілька секунд повністю змінити дівчину. Помада для губ є одним з найбільш популярних засобів як для щоденного, так і для вечірнього макіяжу та має ряд інших переваг:
 

допомагає створити чіткий красивий контур та скорегувати форму губ;
забезпечує повноцінний догляд за ніжною шкірою, за рахунок наявності у складі поживних та доглядаючих компонентів;

Ідеальний засіб для створення довершеного образу |

 за рахунок величезного різноманіття текстур та відтінків підібрати підходящий варіант може кожна дівчина;
зручна у застосування – достатньо просто викрутити стік або скористатися спеціальним пензликом. 

 

 Як правильно вибрати текстуру та колір помади

  

У сучасному асортименті косметичних засобів помаду представлено кількома різними варіантами:
 

Класична. Найбільш зручна у використанні, представляє собою циліндричний стік, який викручується з футляру.  
Суха. Наноситься за допомогою спеціального пензля або аплікатора, відрізняється значною стійкістю та яскравістю за рахунок високої пігментованості.
Кремова. Окрім віддінку забезпечує повноцінний догляд за шкірою губ, за рахунок наявності у складі олій та інших поживних компонентів перешкоджає сухості та лущенню.
Рідка. Поєднує у собі властивості помади та блиску для губ, створює мерехтливий глянцевий фініш, однак швидко стирається, тому потребує постійної корекції макіяжу.
Стійка. Має водостіку структуру і може протриматися на губах протягом усього дня, не відбиваючись на поверхнях. У більшості випадків матова.  
 

При виборі підходящого відтінку слід орієнтуватись не лише на модні тенденції, але й на свій тип зовнішності:
 

Підтон шкіри. Помада, як і типи зовнішності може мати холодний або теплий підтон. Дівчатам нейтрального типу підійдуть практично всі кольори косметики.
Форма та об’єм губ. Дівчатам з тонкими вустами варто обирати пастельні відтінки з блиском на декілька тонів темніше шкіри, а от власницям об'ємних губ підуть темні матові варіанти.
Відтінок. Макіяж губ повинен поєднуватись з кольором волосся та очей.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити губну помаду в Україні пропонує інтернет-магазин Ezebra. У каталозі представлені оригінальні засоби та актуальні палітри від кращих європейських виробників з детальним описом та відгуками покупців. Оформити замовлення можна онлайн, так протягом кількох днів отримати його в будь-якій точці країни завдяки оперативній доставці.

pixel