Гоління та депіляція

( кількість товарів: 187 )

Засоби для депіляції

Небажане волосся на тілі — проблема не лише чоловіків, але й жінок, адже кожна представниця прекрасної статі мріє про гладеньку шкіру як у моделей з обкладинок журналу. Саме тому виробники косметики випускають широкий спектр різноманітних засобів, що допомагають впоратися із зайвою рослинністю без болю та подразнень, регулярно доповнюючи його ефективними новинками. 

 

Видалити набридливі волоски з тіла з такою продукцією можна не лише

Засоби для депіляції |

в салоні, але й в домашніх умовах, обравши засіб, що підходить за принципом дії та бюджетом. 

 

Кращі продукти для гладкої шкіри

  

Асортимент засобів для депіляції представлено різноманітною продукцією серед якої:
 

• Станки для гоління — гоління найпростіший спосіб швидко прибрати зайві волоски, котрий однаково часто використовують як жінки, так і чоловіки. Сучасні бритви цілком безпечні та дозволяють зробити шкіру гладкою лише за кілька хвилин. Вони представлені широким асортиментом одноразових та багаторазових приладів.
 

• Гелі та креми для гоління — спеціальна косметика, що робить процес гоління комфортним та приємним, сприяє ідеальному ковзанню станку по шкірному покриву та попереджає порізи.
 

• Креми для видалення волосся — інноваційні продукти, котрі допомагають позбутися рослинності так само швидко, як і гоління, достатньо нанести крем, витримати визначений час та видалити спеціальною лопаткою, або просто витерти серветкою. У складі таких продуктів часто присутні компоненти, що уповільнюють ріст волосся.
 

• Віск — ефективний спосіб депіляції, що передбачає різке висмикування волосся з коренем за допомогою спеціальних смужок або нагрітого засобу та шпателя. У цьому випадку шкіра залишається гладкою тривалий час, проте сам процес видалення дещо болісний.
 

• Доглядаючі засоби після депіляції — спеціальна косметика, котра заспокоює епідерміс після депіляції та перешкоджає появі запалень і подразнень.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

На нашому онлайн-майданчику можна знайти та купити засоби для депіляції відмінної якості в Україні. В асортименті представлений широкий вибір оригіналів засобів за привабливою ціною. Зручний сайт із безліччю вбудованих фільтрів, детальними описами, фото, та відгуками дозволяє знайти необхідні товари за пару кліків, а завдяки оперативній доставці отримати їх можна вже за кілька днів у будь-якому регіоні країни.

pixel