Дезодоранти для жінок

( кількість товарів: 43 )

Дезодоранти

Дезодорант часто плутають з антиперспірантом. Завдання дезодоранту – це запобігання неприємного запаху поту. Антиперспірант повинен затримати його виділення. Найефективніший захист у боротьбі з потом – це паралельне застосування антиперспіранту та дезодоранту.
 

Боротьба з потом значною мірою залежить від індивідуальних особливостей. Косметичний засіб потрібно обирати з огляду на інтенсивність потіння та силу запаху, що виділяється. Хоча піт практично не має запаху, при контакті з нашою шкірою він розкладається, а 

Жіночі дезодоранти |

 бактерії, що супроводжують цей процес, стають причиною неприємного запаху. Якщо Ви потієте не дуже інтенсивно, дезодоранту Вам повинно вистачити. Якщо ж піт залишає мокрі плями на одязі, рекомендується використовувати антиперспірант. Найкращими антиперспірантними властивостями володіють косметичні засоби з аптеки. Вони забезпечують захист навіть до 48 годин!

 

Як діє дезодорант?

  

Хімічні речовини, що виступають в дезодорантах, повинні зменшити кількість бактерії на шкірі, а в результаті – призупинити розклад поту та неприємний аромат, який його супроводжує. Дезодорант не впливає на кількість виділеного поту. Його дія є надзвичайно делікатною і зазвичай короткочасною.
 

Антиперспірант, у свою чергу, обмежує дію ароматичних речовин. Найважливішими вважаються бактерицидні складники та ті, які зупиняють процес потіння. Дія антиперспіранту триває довше, ніж дезодоранту; він тримається та виконує свою функцію аж до моменту його змиття зі шкіри. Пітливість зменшується завдяки солям алюмінію, що містяться в антиперспіранті. Вони допомагають звузити пори, у результаті чого обмежується виділення поту.

 

Аромат та нанесення

  

Дезодоранти мають менш інтенсивний аромат у порівнянні з парфумами чи парфумованою водою. Проте, рекомендується, аби дезодорант був пов’язаним з тим ароматом, який ми використовуємо. Під час боротьби з пітливістю, не потрібно відмовлятися від парфумів. Топові бренди, які займаються продукцією парфумів, пропонують нам різні варіанти ароматів також і у вигляді дезодорантів.
 

Аромат дезодоранту слід підбирати відповідно до аромату парфумів, які Ви використовуєте. У залежності від того, чи це легкі, фруктові аромати, чи важкі, мускусні – дезодорант повинен з ними гармонійно поєднуватися. Не можна, аби продукти перешкоджали собі. Найкраще обирати такі дезодоранти, які матимуть максимально делікатний аромат, тоді на першому плані будуть парфуми.

 

Способи нанесення

  

Дезодоранти зазвичай доступні у формі аерозолю, стіку або мають аплікатор у формі кульки. На жаль, у випадку продуктів від найбільш відомих брендів на ринку парфумерії, форма дезодоранту обирається «згори», тому вибір варіантів і не такий великий.
 

Bruno Banani пропонує дезодоранти у формі спрею, а Calvina Klein – стіки. Звичайно, більший вибір можна знайти у звичайних магазинах косметики, проте аромати будуть не такими оригінальними та унікальними. Їх аромати також не можна зіставляти з ароматом парфумованої води, туалетної води чи парфумів. Найкращою альтернативою є придбання антиперспіранту без запаху. Варто пам’ятати, що крім форми, упакування та способу нанесення, важливим є аромат, який повинен відповідати аромату Ваших парфумів.

pixel