Пемза та терки для ніг

( кількість товарів: 5 )

Пемзи та терки для ніг

Ноги – це частина тіла, про яку зазвичай забувають. Можливо, не кожен задумується про те, наскільки це велика помилка. Більшість осіб пам’ятає лише про нігті, оминаючи п’яти. Стопи часто потребують допомоги, особливо тоді, коли вони сухі та потріскані. Аби подбати про них, слід використовувати відповідні аксесуари для їхнього догляду. Для цього Вам знадобляться не лише різні креми та препарати, а й аксесуари, такі як терка чи пемза. Завдяки їм, догляд за стопами стає простішим та приємнішим.  

Пемзи та терки для ніг eZebra

Шкіра стоп відзначається грубістю та невеликою кількістю сальних залоз. Крім цього, шкіра п’ят схильна до ороговіння, в результаті якого з’являються тріщини та біль. Аби уникнути цих проблем, слід регулярно доглядати за стопами, використовуючи відповідні аксесуари.
 

Терка та пемза – це незамінні інструменти. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете високоякісні продукти, які точно знадобляться Вам під час догляду за стопами. Завдяки їм, кожен зможе подбати про свої стопи, у результаті чого можна буде забути про потріскані п’яти та біль, що супроводжує їх. Підберіть відповідну для себе пемзу чи терку, аби радіти красивим та здоровим ногам. 

  

Пемза – для чого вона потрібна?

  

У щоденному догляді за стопами важливим є використання таких аксесуарів, як пемза. Вона виготовляється зі спеціального каміння, що має вулканічне походження, або ж з пластмаси. Пемза вважається надзвичайно ефективним інструментом, що видаляє ороговілу та шорстку шкіру, схильну до появи тріщин. Вона швидко згладжує стопи та є дуже легкою у застосуванні. Використовуючи пемзу, можна не хвилюватися про пошкодження, адже вона є дуже безпечною та делікатною. Слід пам’ятати про те, що після кожного використання пемзу потрібно помити, застосовуючи мило та воду. На поверхні аксесуарів цього типу часто осідають гриби різних видів. Пемзу варто зберігати у сухому місці, аби тішитися найкращою гігієною під час її використання.

  

Терка для ніг – як використовувати?

  

До аксесуарів для догляду за стопами, крім пемзи, належать також терки. Вони вважаються більш зручними в застосуванні, так як мають ергономічні ручки. Такі аксесуари, як терка для ніг, найчастіше використовуються жінками. Для продуктів цього типу характерною є наявність двох абразивних поверхонь. Дві сторони дещо різняться між собою. Одна з них має досить грубу структуру зерен і є гострішою. Друга сторона посідає делікатну поверхню і дрібніші за розміром зерна. Гостріша сторона призначена, насамперед, для видалення ороговілого епідермісу, що збирається на стопах. Тимчасом друга, більш делікатна сторона, що призначена для полірування, ідеально згладжує шкіру п’ят. Особи, які хочуть забезпечити найкращий догляд своїм стопам, повинні придбати пемзу та терку, аби уникнути появи болісних тріщин та дискомфорту.

pixel