Кондиціонери

( кількість товарів: 83 )

Кондиціонери

Кондиціонер для нігтів – це препарат з концентрованим складом, ціллю використання якого є відновлення нігтя, його зміцнення, прискорення росту, зменшення плям, а також боротьба з ламкістю нігтів.
 

Кондиціонер потрібно використовувати профілактично, особливо особам, які регулярно фарбують нігті, виконують гібридний, акриловий та гелевий манікюр. Кожне хімічне втручання може пошкодити нігтьову пластину. Важливим є те, аби перед нанесенням лаку і після його видалення ніготь забезпечити додатковим живленням.

Кондиціонери для нігтів |

Особи, які мають крихкі, ламкі, деформовані нігтьові пластини, повинні використовувати кондиціонери для зміцнення та регенерації. Як часто? Це залежить від потреб. Для того, щоб поборотися з проблемою, продукт можна наносити навіть щоденно. 

 

Кондиціонери для зміцнення крихкої нігтьової пластини

  

Для того, щоб відновити крихкі та ламкі нігті, потрібно обирати засоби, які в своєму складі мають вітаміни А, Е, С і В, а також мінерали, такі як: магній, цинк, кремній та залізо. Ламкість нігтів часто пов’язана з ослабленням цілого організму, тому потрібно пам’ятати про те, аби зміцнювати його різними вітамінами зсередини.
 

Крихкість нігтів може бути викликана частим контактом з мийними засобами – якщо Ви бажаєте, аби лікування за допомогою живильних засобів було ефективне, слід усунути причину. Ручне миття посуди чи прибирання без рукавичок, нараження нігтів без захисту до змін температури, неправильний догляд після манікюру – це все може послабити нігті та зробити їх схильними до ламкості.

 

Кондиціонери для нігтів, схильних до відшаровування

  

Нігті, що відшаровуються, потребують сильного зміцнення. У цьому випадку, необхідно обирати продукти, які будуть містити кератин, кальцій, залізо чи шовк. Лікування нігтів, що роздвоюються, триває приблизно тиждень, це може відрізнятися, все залежить від рекомендацій виробника. Засіб потрібно застосовувати безпосередньо на нігтьову пластину: кожного дня наносити новий шар, після попереднього змивання шару, що наносився раніше.
 

Для осіб, які часто фарбують нігті, рекомендується живильний кондиціонер від Semilac: Bio Energia Medina Ritual. Він містить екстракт лимону і малахіту, стимулює створення колагену, еластину та кератину.

 

Кондиціонери для нігтів для профілактичного використання

  

Не обов’язково мати якісь проблеми, аби використовувати кондиціонер. Згідно з правилом: краще запобігти, ніж лікувати. Кондиціонер можна застосовувати профілактично, навіть якщо немає у цьому потреб. Який ж продукт обрати, якщо немає жодних вимог, що стосуються лікування конкретної проблеми? Такий, який буде зміцнювати та живити. Засобом з цікавим складом вважається еліксир для нігтів Orientana з екстрактом слизу равлика. Він відновлює нігтьову пластину, а також чудово підходить для боротьби з задирками. Профілактично можна використовувати також олійки для нігтів, наприклад, арганову олію від Mokosh.

pixel